Ružomberok – Žilina 1:1 (kon.) | Nitra – Trenčín 2:2 (kon.) | Michalovce – Sereď 2:0 (kon.)
Trnava – Zlaté Moravce 0:1 (kon.) | Senica – Podbrezová 0:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:1 (0:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 30.03.2019, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 2. kolo

Hosté z Vion Zlaté Moravce – Vráble vyloupili trnavský stadion a postarali se o obrovské překvapení, když dokázali poprvé v sezoně bodovat na hřišti soupeře. O vítěznou trefu se postaral v 87. minutě Oliver Práznovský.

Z mé strany je to pro dnešek vše, pěkný zbytek víkendu. (18:54:17)

90+4

90+2
    Žlutou kartu dostává Martin Válovčan (FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble).

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Chovan podběhl vysoký míč a Lovás ji málem dorazil do prázdné brány. Hosté se štěstím stále drží jednobrankové vedení.

87
    Zlaté Moravce daly gól! Duběk rozehrál rohový kop přesně na hlavu OLIVERA PRÁZNOVSKÉHO a v Trnnavě máme zaděláno na obrovské překvapení. Hosté se tři minuty před koncem základní hrací doby dostávají do vedení.

86
    Ďubek vybojoval roh, domácí se budou muset bránit.

85
    Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Branislav Ľupták, přichází Karol Karlík.

84
    Grendelův roh skončil Abenovou hlavičkou, ale ohrožení brány z toho nakonec nebylo.

83
    Čonka zaváhal, míč se dostal k Lovásovi, který vybojoval rohový kop.

82
    Přímý kop pro Spartak, míč je asi třicet metrů od Chovanovy brány. Hostující golman sbírá míč ze vzduchu a rychle rozehrává.