HC Turnov – PZ Kladno 4:6 (kon.) | Litoměřice – SHKM Hodonín 0:6 (kon.) | Chrudim – Zbraslav 5:4 (kon.)
PZ Kladno – Litoměřice 13:1 (kon.) | Poděbrady – Zbraslav 3:6 (kon.) | Slaný – Chrudim 5:1 (kon.)
SHKM Hodonín – HC Turnov 6:2 (kon.) | Poděbrady – Chrudim 14:2 (kon.) | Zbraslav – Slaný 2:10 (kon.)
konec
HK Lev Slaný
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
HC Chrudim
Sobota 30.03.2019, 15:20 • ZS Slaný • Židla Cup 2019 • Čtvrtfinále
Partner:
     
    Konec zápasu. (16:33:29)
     
    41:52
    Slaný právě vstřelilo branku!
    Osm vteřin před koncem si Slaný pojišťuje výhru.
     
    37:38
    Slaný si udržuje převahu, vypadá to, že si náskok udrží až do konce zápasu.
     
    33:00
    Slaný právě vstřelilo branku!
    Šimon Sochor má hattrick! Zařizuje Slanému značný náskok.
     
    28:01
    Třetí třetina začíná hrou čtyři na čtyři.
     
    28:01
    Začala třetí třetina.
     
    28:00
    Druhá třetina skončila.
     
    27:26
    Vyloučení v týmu HK Lev Slaný (Kraus – 2 min., hrubost).
     
    27:26
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (Paraj – 2 min., hrubost).
     
    26:13
    Slaný právě vstřelilo branku!
    Krásnou akci zakončil Šimon Sochor, který dává svoji druhou branku v tomto zápase.
     
    23:45
    Po tlaku ze strany slánského týmu dávají lvi druhou branku.
     
    23:40
    Slaný právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je KŘÍŽ.
     
    21:06
    Utkání je momentálně velmi vyrovnané. Uvidíme, kdo dá další branku.
     
    20:01
    Vyloučení v týmu HK Lev Slaný (Šelicha – 2 min., podrážení).
     
    19:32
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Chrudim vyrovnává!
     
    15:36
    Na začátku druhé třetiny je zápas vyrovnanější, Chrudimi se však nedaří vyrovnat.
     
    14:01
    Začala druhá třetina.
     
    14:00
    První třetina skončila.
     
    13:30
    V poslední minutě první třetiny Slaný nedává Chrudimi šanci se dostat ze svého obraného pásma.
    Branky a nahrávky: 13. Sochor, 24. Kříž, 27. Sochor (Novák), 33. Sochor (Hrach), 42. Dostál – 20. Staněk (Peřina)


    HK Lev Slaný: Náprstek Jindřich, G Kučerová Kristýna, Ambrožiewicz Michal, Dostál Matyáš, Drastil Šimon, Drunecký Vojtěch, Hájek David, Kraus Dominik, Kříž Šimon, Novák Tomáš, Šeps Kryštof, Pospíšil Josef, Šedivý Matěj, Šelicha Prokop, Burle Martin, Fára Jakub, Hrach Max, Korovichev Mikhail, Sochor Šimon, Toms Matěj
    HC Chrudim: Chmelík Štěpán, Janeček Vladimír, Salfický Patrik, Paraj Patrik, Vašák Jan, Staněk Josef, Chrbolka Kristián, Velinský Jan, Dlouhý Lukáš, Kovář Melichar, Peřina Jakub

    Rozhodčí: Vokálová