HC Turnov – PZ Kladno 4:6 (kon.) | Litoměřice – SHKM Hodonín 0:6 (kon.) | Chrudim – Zbraslav 5:4 (kon.)
PZ Kladno – Litoměřice 13:1 (kon.) | Poděbrady – Zbraslav 3:6 (kon.) | Slaný – Chrudim 5:1 (kon.)
SHKM Hodonín – HC Turnov 6:2 (kon.) | Poděbrady – Chrudim 14:2 (kon.) | Zbraslav – Slaný 2:10 (kon.)

Slaný právě vstřelilo branku!
    Osm vteřin před koncem si Slaný pojišťuje výhru.

37:38
    Slaný si udržuje převahu, vypadá to, že si náskok udrží až do konce zápasu.

33:00
    Šimon Sochor má hattrick! Zařizuje Slanému značný náskok.

28:01
    Třetí třetina začíná hrou čtyři na čtyři.

28:01

28:00

27:26
    Vyloučení v týmu HK Lev Slaný (Kraus – 2 min., hrubost).

27:26
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (Paraj – 2 min., hrubost).

26:13
    Krásnou akci zakončil Šimon Sochor, který dává svoji druhou branku v tomto zápase.

23:45
    Po tlaku ze strany slánského týmu dávají lvi druhou branku.

23:40
    Autorem branky je KŘÍŽ.

21:06
    Utkání je momentálně velmi vyrovnané. Uvidíme, kdo dá další branku.

20:01
    Vyloučení v týmu HK Lev Slaný (Šelicha – 2 min., podrážení).

19:32
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Chrudim vyrovnává!

15:36
    Na začátku druhé třetiny je zápas vyrovnanější, Chrudimi se však nedaří vyrovnat.

14:01

14:00

13:30
    V poslední minutě první třetiny Slaný nedává Chrudimi šanci se dostat ze svého obraného pásma.
    Branky a nahrávky: 13. Sochor, 24. Kříž, 27. Sochor (Novák), 33. Sochor (Hrach), 42. Dostál – 20. Staněk (Peřina)

HK Lev Slaný: Náprstek Jindřich, G Kučerová Kristýna, Ambrožiewicz Michal, Dostál Matyáš, Drastil Šimon, Drunecký Vojtěch, Hájek David, Kraus Dominik, Kříž Šimon, Novák Tomáš, Šeps Kryštof, Pospíšil Josef, Šedivý Matěj, Šelicha Prokop, Burle Martin, Fára Jakub, Hrach Max, Korovichev Mikhail, Sochor Šimon, Toms Matěj
    HC Chrudim: Chmelík Štěpán, Janeček Vladimír, Salfický Patrik, Paraj Patrik, Vašák Jan, Staněk Josef, Chrbolka Kristián, Velinský Jan, Dlouhý Lukáš, Kovář Melichar, Peřina Jakub

Rozhodčí: Vokálová