Winnipeg – Montreal 1:3 (kon.) | Tampa – Washington 3:6 (kon.) | New Jersey – St. Louis 2:3 (po pr.)
NY Islanders – Buffalo 5:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 4:2 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
San Jose – Vegas 4:3 (po pr.) | Vancouver – Dallas 3:2 (1:0 po s.n.) | Edmonton – Anaheim 1:5 (kon.)
Los Angeles – Chicago 3:2 (po pr.) | Philadelphia – NY Rangers 0:3 (kon.) | Arizona – Minnesota 4:0 (kon.)
Pittsburgh – Carolina 3:1 (kon.)
New Jersey Devils
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
St. Louis Blues
Neděle 31.03.2019, 00:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásnou neděli. (03:44:37)

Československá stopa v utkání

Pavel Zacha (NJD) - 0+1, 2 střely na branku, čas na ledě 18:16

Tři hvězdy utkání

1. Vince Dunn (STL) – 1+0
    2. Tyler Bozak (STL) – 0+2
    3. Joey Anderson (NJD) – 1+0

Máme za sebou skvělé utkání. Hosté v něm dvakrát vedli, zápas nakonec dospěl do prodloužení, kde v samém závěru rozhodli. Ale pojďme postupně.

Skóre otevřel v 16. minutě Thomas. Na jeho trefu odpověděl zkraje druhé části Stafford. Necelých pět minut před koncem druhé periody opět dal vedení hostům Bozak. Nicméně během několika desítek sekund srovnal Anderson. Ve třetí třetině gól nepadl, v prodloužení po několika šancích na obou stranách rozhodl čtyři sekundy před koncem obránce Dunn!

Střely: 27 – 27

64:56 Vince DUNN - 2:3

64:56
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    VINCE DUNN je autorem vítězného gólu! Obránce Blues projel útočným pásmem a nakonec překonal i Schneidera – 2:3! Asistence: Ryan O'Reilly.

63:21
    Nyní již ano, neboť Coleman v nájezdu dvou na jednoho z pravé strany pořádně brankáře Blues prověřil!

62:59
    Severson střílel od modré čáry, Allen zasahovat nemusel.

62:30
    Polovina prodloužení za námi, puk na hokejkách mají domácí hokejisté ve vlastním pásmu.

61:43
    Na druhé straně prováhali domácí možnost nájezdu dvou na jednoho.

61:03
    Pietrangelo se dostal do samostatného úniku z pravé strany, jenže Schneidera překonat nedokázal!

60:27
    Tarasenko servíroval puk před branku, jenže Pietrangelo si s ním nerozuměl.

60:01

V závěrečné periodě jsme nebyli svědky gólu, takže duel míří do prodloužení.

Střely: 26 – 24 (9-6, 8-10, 9-8)

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

59:16
    A opět je kotouč v obranném pásmu Blues, hosté to musí zkusit znovu.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 25. Stafford (Zacha, Agostino), 37. J. Anderson (Santini, Zajac) – 16. Thomas (Maroon, Bozak), 36. Bozak (Bouwmeester, Thomas), 65. Dunn (R. O'Reilly)

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, A. Greene, Santini, Butcher, C. Carrick, Müller – Noesen, Zajac, Coleman – Palmieri, Hischier, Agostino – J. Anderson, Zacha, Wood – M. McLeod, Rooney, Stafford.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo, Dunn, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko, R. O'Reilly, B. Schenn – Perron, Sundqvist, Schwartz – Thomas, Bozak, Maroon – Steen, Barbašev, Sanford.