Ne – Vítkovice 6:5 (po pr.) | Ostrava – Chodov 4:5 (po pr.)
6:5 (4:0, 0:2, 1:3 - 1:0) Stav série: 1:3
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 31.03.2019, 14:00 • SH Jižní Město • Play-off Extraligy žen • Semifinále

Nejlepší hráčky utkání
    Za domácí celek je to Vendula Beránková, která dala vítěznou branku v prodloužení a za hosty je vyhlášena Veronika Enenkelová. (16:16:55)

Jižní Město dnes sehrálo nejvyrovnanější partii v této sérii a na počtvrté se jim daří porazit své soupeřky. Hodně jim pomohla velmi dobrá hra v první třetině, kdy Tigers dokázalo vsítit čtyři branky a Vítkovice prakticky celý zápas dotahovaly tohle manko. V prodloužení si domácí celek šel pro celkové vítězství a nakonec jim bylo dopřáno a mohou se připravovat na další zápas v této sérii.

67:36
    Ivanti Tigers právě vstřelilo branku!
    A nakonec je to vítězná branka v podání VENDULY BERÁNKOVÉ. Asistence: Iveta Hyršlová.

67:27
    Střela Hyršlové byla blokována, nicméně Tigers se drží na míčku a v daném prodloužení stále platí, že jsou od úvodu aktivnější.

66:08
    Adéla Polívková si nabíhala před branku, ale přihrávka se k ní nakonec nedostala.

65:35
    Lucia Jelínková dostala míček až do blízkosti branky, ale neměla to na střelu. Následně byla o míček připravena.

64:34
    Zvláště hostující hráčky vyčkávají a nechávají své soupeřky tvořit hru.

63:46
    Vcelku logicky je prodloužení hodně opatrné a oba celky spíše vyčkávají na nějakou vážnější chybu, která by šla potrestat.

62:25
    Po zmatcích v obraně se podařilo i Vítkovicím zaútočit. Obrana Tigers obstála.

61:53
    Domácí hráčky mají převahu na začátku prodloužení a nyní se pokoušely dostat středem palubovky do šance.

60:35
    Vítkovické hráčky byly střelecky aktivnější ve třetí třetině, konkrétně 8:6!

60:01

Ve třetí třetině dokázaly Vítkovice dotáhnout manko z první třetiny. Tigers se však ještě jednou vzepřelo a dostalo se opět do vedení. Na jejich vedoucí branku dokázaly soupeřky znovu odpovědět a dotáhly tento zápas do prodloužení. Postoupí Vítkovice do Superfinále nebo si Tigers Jižní Město vynutí další pátý zápas?

60:00

58:26
    Vítkovické hráčky jsou nyní na koni a snaží se svou aktuální herní pohodu přetavit v případnou další branku, která by je posunula do Superfinále!

57:50
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A je podruhé vyrovnáno! Nejspíše uvidíme prodloužení a čtvrtý zápas nám tedy přináší boj do samého konce. Autorem branky je KAMILA PALONCYOVÁ. Asistence: Ivana Šupáková.

57:25
    Střela, se kterou neměla Příleská mnoho starostí. Nicméně pro domácí hráčky to byly další ušetřené vteřiny.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 9. Hermannová (Jelínková), 14. V. Beránková (Hyršlová), 15. Řezáčová (Polívková), 16. Kubišová (Hyršlová), 51. Jelínková (Chudá), 68. V. Beránková (Hyršlová) – 24. Husková (Theimerová), 28. Boľová (Paloncyová), 42. Husková (Enenkelová), 48. Enenkelová (Ďuríková), 58. Paloncyová (Šupáková)

Ne: Karli (28.–30. Špačková) – Hermannová, Billá, V. Beránková – Surá, Pisárová, Hyršlová – Procházková, Řezáčová, Pálková – Šnajberková, Šulanová, Kubišová – Jelínková, Kovaříková, Chvátalová – Polívková, Kleinová, Chudá.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Příleská (Klečková) – Ďuríková, Krzystyniaková, Peterková, Seevaldová, Theimerová, Planková – Boľová, Novotná, Trošková – Z. Šponiarová, Enenkelová, Šupáková – Husková, Paloncyová, Maděrová – L. Suchánková, Krzywaková, Mikulová.

Rozhodčí: Barbora Beranová a Lucie Hejnová