2:3 (0:1, 1:0, 1:2) Stav série: 2:3
HK Nitra
Pondělí 01.04.2019, 18:00Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:03:59)

Nitra se v této semifinálové sérii dostává do vedení 3:2 na zápasy a ve středu bude mít mečbol, navíc bude hrát doma!

Je dobojováno! Po druhé třetině platilo vyrovnané skóre, Zvolen měl k dispozici několik slibných příležitostí. Poté přišel petiminutový trest pro domácího hráče, Nitra v dlouhé přesilovce dvakrát udeřila. Domácí hokejisté sice osm vteřin před koncem zápasu snížili, ale na víc už to nestačilo.

59:52
    Zvolen právě vstřelil branku!
    Domácí celek v úplném závěru využívá přesilovku, víc už ale asi nestihne! Vandas našel LUKÁŠE HANDLOVSKÉHO, který přesnou střelou překonal Hanuljaka! Asistence: Michael Vandas.

58:47
    Domácí to zkouší v šesti proti čtyřem. Hraško na modré čáře přišel o kotouč a Zvolen musí začít ze středního pásma.

58:34
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Pupák – 5 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu HK Nitra (Pupák – osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

58:02
    Skapski zůstal podle očekávání opět na střídačce a hosté to zkoušeli přes celé hřiště do prázdné branky, pískáno je zakázané uvolnění.

57:53

57:53
    Pufahl to zkoušel od modré čáry, hostující gólman přerušil hru. Následovala potyčka mezi Chovanem a Raisem.

57:14
    Kotouč se dostal mezi diváky. Následovat bude vhazování ve středním pásmu, Skapski se vrací do branky.

56:59
    Zvolen nemá na co čekat, Skapski zamířil na střídačku, domácí hokejisté to zkouší v šesti!

56:26
    Hostující brankář moc neviděl, se střelou Zuzina si ale poradil. O malou chvílí později byla hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:07
    Za Hanuljakem opět zvonila branková konstrukce! Střelecký pokus Hraška musel dnes už potřetí kontrolovat rozhodčí na videu.

54:22
    Handlovský se s kotoučem dostal do útočné třetiny, ovšem neměl už síly a puk pouze nahodil za branku soupeře.

53:13
    Do konce třetí třetiny zbývá necelých sedm minut. Hosté dobře brání, Zvolen to bude mít nesmírně složité.

52:20

Dnešní utkání sleduje 4100 diváků.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 26. Drgoň (Kytnár, Chovan), 60. Handlovský (Vandas) – 8. Rapáč (Rais, Buček), 49. McCormack, 51. Kerbashian (Buček)

HKM Zvolen: Skapski (Tomek) – Pöyhönen, Fraser, Roman, Ulrych, Růžička, Hraško (A), Drgoň, Pufahl – Vandas, Kytnár (A), Handlovský – Zuzin, Mich. Chovan (C), Obdržálek – Mitchell, S. Petráš, Kelemen – Šišovský, Holovič, Andrisík
    HK Nitra: Hanuljak (Šimboch) – Mezei (C), McCormack, Pupák (A), Korím, Rais, Versteeg, Morrison, Minárik – Kerbashian, Slovák (A), Hrušík – Scheidl, Šiška, Lantoši – Buček, Bortňák, Rapáč – Pätoprstý, Čaládi, Fominykh

Rozhodčí: Orolín, Jonák – Tvrdoň, Stanzel