Toronto – Tampa 1:3 (kon.) | Florida – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Montreal 2:1 (kon.)
Carolina – New Jersey 3:1 (kon.) | Buffalo – Ottawa 5:2 (kon.) | Pittsburgh – Detroit 4:1 (kon.)
St. Louis – Philadelphia 7:3 (kon.) | Nashville – Vancouver 3:2 (kon.) | Minnesota – Boston 0:3 (kon.)
Colorado – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Edmonton – San Jose 2:3 (kon.) | Vegas – Arizona 1:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Florida Panthers
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
New York Islanders
Pátek 05.04.2019, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL
    Brock NELSON - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Islanders.
    Autorem vítězné branky je BROCK NELSON!

62:37
    Ekblad dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, ale hostující brankář Greiss jeho fantastickou střelu vykopl špičkou betonu!

62:10
    Barzal si ještě prodloužil svůj pobyt na ledové ploše. Tentokrát však našel Eberleho, který ze skvělé pozice trefil beton domácího brankáře.

Dnešní utkání sleduje 13 775 diváků!
    52:45 Jonathan HUBERDEAU - 1:1

52:45
    Florida právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Florida nakonec využívá přesilovou hru! JONATHAN HUBERDEAU dostal v přesilovce dlouhou přihrávku na modrou čáru, dostal se do úniku a prostřelil Greisse mezi betony! Asistence: Keith Yandle, Samuel Montembeault.

51:44
    Florida si zahraje další přesilovku. Thomas Hickey dostává dvě minuty za podrážení.

50:18
    Jonathan Huberdeau se po levém křídle prosmýkl až do útočného pásma, odkud vyslal svižnou střelu zápěstím! Jeho pokus rozezvonil tyčku!

45:32
    Anthony Beauvillier se před brankou Floridy dostal k odraženému kotouči, pohotově zakončil bekhendem, ale jeho pokus o kousek minul branku!

44:50
    Bude se vylučovat! Mark Pysyk Mark Pysyk dostává dvě minuty za hákování.

44:10
    Cal Clutterbuck dostal fantastickou přihrávku mezi kruhy, odkud střílel v kleče, jenže jeho pokus dokázal obránce zastavit včasným zakleknutím!

32:54
    Florida si zahraje přesilovou hru. Thomas Hickey vyfasoval dvě minuty za hákování.

24:57
    Hosté budou hrát přesilovku. Weegar dostává dvě minuty za držení.

23:12
    Tom Kühnhackl se efektní kličkou zbavil domácího obránce, vybruslil si s kotoučem do střelecké pozice, ale zápěstím těsně minul branku!
    21:50 Brock NELSON - 0:1

21:50
    Islanders právě vstřelili branku!
    Hostující celek krátce po přestávce otevírá brankový účet dnešního utkání a dostává se do vedení! BROCK NELSON dostal krásnou přihrávku mezi kruhy a pohotovou střelou uklidil puk do sítě! Asistence: Michael Dal Colle, JoshBailey.

03:35
    Samuel Montembeault nejprve neudržel v lapačce nahození od modré čáry, ale poté se dokázal v brankovišti bleskově roztáhnout a vyzrál na dorážku!

00:48
    Islanders si zahrají první přesilovku. Jevgenij Dadonov dostává dvě minuty za vysokou hůl.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 53. Huberdeau (Yandle, Montembeault) – 22. B. Nelson (Dal Colle, Jo. Bailey), rozh. náj. B. Nelson