28:27 (12:12)
Tatran Litovel
Pátek 05.04.2019, 18:30Chance Extraliga mužů • O 9. - 12. místo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:18:14)

Je dobojováno! Hranice potvrdily roli favorita, ovšem výhra se nerodila snadno. Domácí házenkáři si v úvodní dvacetiminutovce vytvořili pětibrankový náskok, o který ale před odchodem do kabin přišli. Ve druhém poločase jsme sledovali daleko vyrovnanější boj, Tatran šel dokonce deset minut před koncem do vedení. Favorit ale dokázal zápas zvrátit zpět na svou stranu, rozhodl o tom z úplně poslední akce Magrla.

Konec zápasu. (28:27)
    60
    To byl nesmírně dramatický závěru utkání! Domácí to proti čtyřem hráčům v obraně zvládli, Magrla zakončoval z pravého křídla a přehazoval Fabiána. Balón směřoval do tyče, od té nejspíše za lajnu. Gólman Tatranu to pravděpodobně před brankovou čarou nestihl, nijak totiž neprotestuje! (28:27)

60
    Time-out také pro domácího kouče. Do konce zbývá dvacet vteřin! (27:27)

60
    Sudí zamířil ke stolku časoměřičů, nakonec jsou z toho dvě minuty pro hostujícího házenkáře, kterým je Tomáš Prošvic. (27:27)

60
    Další pokus o nahození, rozhodčí pískal faul domácího hráče, což se nelíbí Kučerkovi, který se v závěru vrátil zpět do branky. (27:27)

60
    Oddechový čas pro Litovel přichází necelých třicet vteřin před koncem, Tatran však po poradě bude muset co nejrychleji zakončovat! (27:27)

60
    Parádní zákrok Fabiána, hostující tým jde do dopředu, rozběhla se poslední minuta dnešního utkání. (27:27)

59
    Zdeněk Kuchař zasáhl Andrše do obličeje, rozhodčí vytahují červenou kartu! S domácím hráčem to navíc nevypadá vůbec dobře. (27:27)
    59
    To byla parádní akce hostů, Prošvic zpracoval nahození a dokázal trefit odkrytou branku! (27:27)
    58
    Brankář Klement podržel svůj tým, vzápětí se prosadil Andrš, který zakončoval na vzdálenější tyč! (27:26)

57
    Fabiánovi pomohla branková konstrukce, Litovel jde do útoku. (26:26)
    57
    Po domácí ztrátě se do samostatného úniku dostal Tkadleček. Zakončoval přesně k tyči, máme srovnáno! (26:26)
    56
    Další střelecký pokus Šmída už byl úspěšný. Tatran snižuje na nejtěsnější možný rozdíl ve skóre! (26:25)
    55
    Balón putoval do levého křídla, Holiš posílá Hranice do dvoubrankového náskoku! (26:24)

55
    Z pravé spojky pálil Šmíd na vzdálenější tyčku. Klement si připisuje důležitý zákrok! (25:24)

54
    Páleš si na brankovišti řekl o přihrávku, byl ale faulovaný Mlotkem. (25:24)
    53
    Od Fabiána se balón odrazil do zámezí a domácí pokračovali v akci. Tůma se prosazuje ze středu! (25:24)