Petržalka – Trebišov 0:0 (kon.) | Poprad – Žilina B 1:0 (kon.) | Skalica – KFC Komárno 2:1 (kon.)
FK Poprad
1:0 (0:0)
MŠK Žilina B
sk Pátek 05.04.2019, 18:00 • NTC Poprad • MONACObet liga • 22. kolo

V druhom kole sme videli najmä opatrnú a pozornú hru zo strany oboch tímov. O troch bodoch pre Poprad rozhodol spasiteľ Stanislav Šesták, Poprad teda po dlhšom čase znovu boduje.

Ďakujeme za pozornosť. (19:49:24)

90+2

90+1
    Počas jedinej nadstavenej minúty sme videli štandardku z kopačky Adama Kopasa, vrhal sa tam aj brankár Petráš. Domáci priestor pokutového územia ubránili.

90+1
    Rozhodcovia v druhom polčase nadstavujú len jednu minútu. Nezdržovalo sa dnes veľa, a tak to bude v nadstavenom čase rýchly proces.

90
    Popradčania sa snažia čo najviac naťahovať čas a nechávať stretnutiu voľný priebeh. MŠK zrejme už dnes nevyrovná.

89
    Na hranici šestnástky prihrával Nemčík svojmu spoluhráčovi Iľkovi. V kľúčovom momente si však v kombinácii nerozumeli.

87
    Popradčania venovali veľký priestor Martinovi Gambošovi, ktorý prebehoval do vnútra pokutového územia, ale k zakončeniu sa už neprepracoval.

86
    Popradčania už začínajú viacmenej brániť aktuálny stav stretnutia, ktorý je pre nich rozhodne priaznivý a snažia sa zaťať zuby a bojovať v defenzíve. Žilina už vrhá všetko do ofenzívy.

85
    Acostovi sa v priestore pokutového územia ukázal voľný Zošák. Bolo to však z ofsajdovej pozície, ako ukázal čiarový rozhodca.

84
    Žilinčania však rozhodne neotáľajú a pokračujú v aktívnej hre v krídelných priestoroch. O niečo sa pokúšal Patrik Iľko, ale jeho počínanie ostalo nepochopené.

82
    Gól prišiel pre Popradčanov v hodine dvanástej. Boli takmer blízko k ďalšiemu zlyhaniu v jarnej časti druhej ligy. Zaváhali dvakrát na ihriskách súperov a dnes určite chcú brať tri body.

81
    Poprad dal gól!
    Podtatranci sa dostávajú do vedenia v zápase v poslednej desaťminútovke. Center zo štandardky z kopačky Streňa zapadol ideálne pred malým vápnom na hlavičku STANISLAVA ŠESTÁKA, ktorý vo vzduchu dominoval a umiestnil loptu správne.

80
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Denis Jančo, prichádza Štefan Holiš.

79
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Ján Bernát, prichádza Miroslav Gono.

78
    Prienik Štefana Zošáka na útočnej polovici bol zbrzdený. Napokon sa futbalistovi FK Poprad nepodarilo prebojovať do sľubnej šance.

77
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Viktor Maťaš, prichádza Adam Pajer.

76
    Do útoku po dlhšej dobe vyrazili aj hosťujúci Žilinčania. Spred pokutového územia hľadal Gamboš Nemčíka, nebola to presná prihrávka.

75
    Domáci sa v posledných minútach snažia hýriť aktivitou na útočnej polovici. Zatiaľ skalopevná obrana MŠK statočne odoláva všetkým atakom.

74
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Bernard Petrák, prichádza Tomáš Nemčík.