Melbourne City – Brisbane Roar 4:1 (kon.)
Melbourne City FC
4:1 (1:0)
Brisbane Roar FC
Pátek 05.04.2019, 10:50 • AAMI Park • Australská A-League • 24. kolo

Domácí celek vstřelil pět branek a zcela zaslouženě vyhrává 4:1. Jedinou kaňkou na domácím výkonu byla vlastní domácí branka. (12:55:46)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:12.

90+6
    90+4. Riley MCGREE - 4:1

90+4
    Melbourne City právě vstřelilo branku!
    Domácí celek přidává další branku, prosazuje se obranou nepokrytý RILEY MCGREE. Přeloboval brankáře soupeře, a tak domácí vedou 4:1.

90+3
    Sledujeme klidnější pasáž hry.

90+2
    Délku nastaveného času mnozí domácí fanoušci příliš nechápou, nicméně sledujeme druhou z šesti minut navíc. Melbourne kombinuje na polovině soupeře, kde vybojovalo rohový kop.

90+1
    Šest minut se bude nastavovat.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Bautheac vybojoval vhazování na útočné polovině, sledujeme aktivní hru Brisbane Roar. Zdramatizovat zápas se jim už pravděpodobně nepovede, času už mnoho není.

89
    Fanoušci Melbourne začínají slavit, poslední minuty zápasu rychle ubíhají. Dobré představení domácího celku až na vlastní branku.

87
    Lopez to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.

86
    Young rozehrává od své branky, nechal míč obráncům, kteří rychle přenášejí směr hry.

84
    Hraje se na polovině hrací plochy, optickou i herní převahu mají domácí. Ti se pokouší přidat další branku.

82
    Galekovic rozehrává od své branky, sledujeme rychlý fotbal, domácí mají blízko k výhře. Roar ve druhém poločase branku soupeře neohrozilo.

81
    Střídání v týmu Melbourne City FC: ze hřiště odchází Berenguer, přichází Najjarine.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase. Domácí celek vede o dvě branky, má namířeno k výhře v tomto zápase.

79
    Střídání v týmu Brisbane Roar FC: ze hřiště odchází Silva Henrique, přichází Caletti.

78
    Silva byl ošetřovaný na hrací ploše, za asistence lékařů míří mimo trávník.

Jan Prošek

Branky: 27. Griffiths, 59. Harrison, 70. Laet, 90+4. McGree – 54. Delbridge (vla.)

Karty:   75. Laet (MBC)

Melbourne City FC: Galekovic – de Laet, Schenkeveld, Good, Delbridge – Baccus, Griffiths – Berenguer, Brattan, Harrison – Maclaren
    Náhradníci: Atkinson, Birighitti, Wales, Najjarine, McGree

Brisbane Roar FC: Young – Nigro, Tongyik, Pepper, McKay – Leck, López, Kristensen, Bautheac – Wenzel-Halls – Babalj
    Náhradníci: D'Agostino, White, Henrique, Caletti, Duncan