Bielefeld – Aue 2:1 (kon.) | Regensburg – Bochum 2:1 (kon.)
SSV Jahn Regensburg
2:1 (0:0)
VfL Bochum
Pátek 05.04.2019, 18:30 • Continental Arena, Regensburg • 2. německá Bundesliga • 28. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:35:20)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 13:8. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 21:17.

Je dobojováno a na stadionu propuká domácí radost. Ti sice nezahájili druhou půli zrovna nejlépe, v 52. minutě proměnil Lukas Hinterseer pokutový kop za Salleho ruku, ale už o dvě minuty později srovnal přesnou ranou Jann George. No a o dalších několik minutek později dokonal Regensburg obrat, to se hlavou z bezprostřední blízkosti prosadil Marco Grüttner. Marná pak byla snaha Bochumi o srovnání, domácí si těsný náskok celkem bez problémů pohlídali a mohou se tak radovat z bodů. Naopak hosté nyní stojí na trávníku jako opaření, jakoby nevěřili, že tento zápas prohráli.

90+4

90+3
    Pentke posílá dopředu co nejdelší odkop.

90+2
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Andreas Geipl, přichází Adrian Fein.

90+1
    Přihrávky uvnitř pokutového území hostů nevedly ke střele, Riemann si ale i tak musel dávat velký pozor.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Grüttner poslal míč zcela mimo... Mezitím se na lavičce domácích se chystá poslední střídání.

89
    Celozzi nezvládl akci na pravém křídle, sám tak nabídl domácím míč zdarma. A ti nepospíchají.

88
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Jann George, přichází Jonas Nietfeld.

87
    Riemann pospíchá, dopředu posílá výkop z ruky.

86
    Za zakopnutí míče byl žlutou kartou potrestán Sebastian Stolze.

86
    Přetažený centr nedokázal Correia vrátit na spoluhráče, domácí budou rozehrávat.

85
    George tlačil přihrávku od brankové čáry na nabíhajícího spoluhráče, obrana Bochumi ale na poslední chvíli zakročila a odvrátila míč na roh.

85
    Hraje se poblíž pokutového území Bochumi, tohle domácím maximálně vyhovuje.

83
    Střídání v týmu VFL Bochum: ze hřiště odchází Lee Chung-Yong, přichází Thomas Eisfeld.

83
    Poslední změnu chystají hosté, Riemann by už ale raději rozehrával. Ví, že takhle bude posílat míč na obsazené spoluhráče.

82
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Sargis Adamjan, přichází Hamadi Al Ghaddioui.