Chrudim – Táborsko 2:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 1:1 (kon.) | Prostějov – Znojmo 5:1 (kon.)
MFK Chrudim
2:1 (1:0)
FC SILON Táborsko
Sobota 06.04.2019, 10:15 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 21. kolo

77
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    Zhruba patnáct minut před koncem se hosté dostávají na dostřel! Táborsko zvládlo situaci skvěle, rozehrávka přišla na nohu DAVIDA BŘEZINY, který z velké blízkosti prudkou ranou propálil vše před sebou – 2:1!

69
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Na zvyšující se chuť Táborska odpovídají domácí tím nejlepším možným způsobem! Zpoza šestnáctky se do míče hodně tvrdě opřel DAVID SIXTA a trefil se naprosto ideálně k tyči – 2:0!

41
    Tlak chrudimského týmu je ještě před přestávkou přetaven ve vedoucí branku! Kolmice na rozběhnutého Davida Sixtu byla vyšperkována ještě parádní křižnou přihrávkou na DANIELA VAŠULÍNA, který již neměl před prázdnou brankou žádný problém otevřít střelecký účet dnešního, nesmírně důležitého, zápasu – 1:0!