NY Rangers – Columbus 2:3 (0:1 po s.n.) | Chicago – Dallas 6:1 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 5:2 (kon.)
Boston – Tampa 3:6 (kon.) | St. Louis – Vancouver 3:2 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
St. Louis Blues
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Vancouver Canucks
Sobota 06.04.2019, 22:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

Z dnešního utkání je to z mé strany vše. Děkuji Vám za pozornost. Na počtenou! (01:00:40)

Buly: 34-29

Utkání skončilo. Hokejisté St. Louis zvládli poslední bitvu před play off a porazili Vancouver 3:2 po samostatných nájezdech.
    První gól vsítil po rychlé kombinaci Brayden Schenn. Na další trefu si museli diváci počkat až do 44. minuty, kdy využil přesilovku Tanner Pearson. Domácí odpověděli v 51 . minutě zásluhou Vladimira Tarasenka, jenže vyrovnání přišlo dvě minuty před koncem z hole Eliase Petterssona. V nájezdech uspěl Ryan O'Reilly a také David Perron.

Ryan O'REILLY - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Autorem vítězné branky je RYAN O'REILLY.

2. série
    2:0
    Boeser vystřelil z mezikruží, ale trefil pouze vyrážečku brankáře. Je konec.

2. série
    2:0
    Perron našel skulinu mezi betony brankáře a dokázal svůj nájezd proměnit.

1. série
    1:0
    Pettersson neproměňuje. Nevymyslel nic zvláštního a Binnington v pohodě zasáhl.

1. série
    1:0
    Ryan O'REILLY bekhendem dokázal usměrnit puk pod horní tyč.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:39
    O'Reilly těsně minul bránu. St. Louis pokračuje v obrovském tlaku.

64:26
    Schenn dostal na hůl přihrávku do tandemu. Jeho pokus zápěstím zapadl do hrudi Demka.

64:00
    Tarasenko si najel do podobné pozice jako u své branky. Tentokrát však trefil rameno brankáře Canucks.

Oddechový čas pro domácí.

63:31
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 2 min., hákování).

63:05
    Největší šance prodloužení! Schenn ujel obraně hostů a bekhendem zamířil pouze do přesunujícího se Demka. Vancouver tuto situaci přežil.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 12. B. Schenn (Tarasenko, R. O'Reilly), 51. Tarasenko (Pietrangelo, B. Schenn), rozh. náj. R. O'Reilly – 44. Pearson (B. Hutton, Demko), 58. Pettersson (Edler, Boeser)