Fiorentina – Frosinone 0:1 (kon.) | Cagliari – Spal 2:1 (kon.) | Udinese – Empoli 3:2 (kon.)
Inter – Atalanta BC 0:0 (kon.) | Lazio – Sassuolo 2:2 (kon.) | Neapol – Janov 1:1 (kon.)
S. S. Lazio
2:2 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 07.04.2019, 18:00 • Olympijský stadion (Řím) • Italská Serie A • 31. kolo

Z tohoto on-line přenosu je to vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký večer. (20:16:02)

O pohárovou Evropu bojující Lazio si po porážce na hřišti Spalu muselo napravit reputaci. K tomu si na Olympijský stadion v Římě přizvalo Sassuolo. A svého soupeře od začátku přehrávalo. Kamenem úrazu však byla neschopnost proměnit šance, takže úvodní půle skončila bez branek.

V té druhé se favorit díky penaltě dostal do vedení, ale jen pár minut na to už byl stav opět vyrovnán. Přestože Lazio mělo spoustu šancí nasednout zpátky na koně, byl to právě římský klub, kdo inkasoval. Obrat přišel v tu nejméně vhodnou dobu, a to minutu před nastavením. Když už se zdálo, že Římané svůj boj prohrají, spasila je branka v 95. minutě. Po konci utkání tak na světelné tabuli svítil stav 2:2.

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:1. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 8:2. Fauly: 14:8.

90+6
    90+5. Senad LULIĆ - 2:2

90+5
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Gól! Tak přeci jen se hráčům Lazia podařilo vyrovnat! A to za pět minut dvanáct! Mozkem celé akce byl Immobile, který po levé straně vápna došel skoro až ke koncové čáře a přes dvojici obránců svedl odcentrovat míč do předbrankového prostoru. Tam se v tu chvíli nacházel nikým neatakovaný SENAD LULIĆ, jenž nastavením kopačky vystřelil Laziu bod. Částečně tak uspokojil diváky, kteří by jinak do svých domovů odcházeli nespokojeni.

90+2
    Římané toho samozřejmě využívají. Kombinace v blízkosti pokutového území je toho důkazem.

90
    Rosario Abisso je k domácím fotbalistům shovívavý. Na vyrovnání jim poskytl hned šest minut.
    89. Domenico BERARDI - 1:2

89
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    Obrovský šok pro Lazio! Římský klub se soustředil už jenom na útočení a úplně zapomněl na zadní vrátka. Otevřela je precizní přihrávka Sensiho, po které se tváří v tvář vyběhnutému gólmanovi objevil DOMENICO BERARDI. Svou šanci chopil za pačesy a střelou podél Strakoši dokonal obrat!

87
    Nakonec to nebylo nic, co by stálo za pozornost. Hosté tak mohli vyvézt balon pryč.

85
    Zformovaná sassuolská defenziva trpělivě vyčkává, s čím novým na ni soupeř z Říma vyrukuje.

83
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Alfred Duncan, přichází Mehdi Bourabia.

82
    Když to nešlo po zemi, zaútočili „Orli“ vzduchem. Pro svou kořist letěl Milinković-Savić, který svou hlavičku věšel pod břevno. Nepočítal však s tím, že Consigli zůstane na nohou a nebezpečný pokus vyrazí dlaní na roh. Důležitý zákrok!

80
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Lucas Leiva.

78
    Žlutá karta za užití nadměrné agresivity v osobním souboji. Dostává ji Milan Badelj (Lazio).
    77. Ciro Immobile (LAZ)

77
    Na druhé straně naopak málem zahřmělo! Pro dloubáček za obranu si došel Immobile (Lazio), jednou nohou si míč zpracoval a tou druhou ho poslal těsně kolem tyče! K rozpoutání gólových oslav scházely jen centimetry!

76
    Hosté získali premiérový roh. Teprve čtvrt hodiny před koncem. Nerozehráli ho však dle svých představ.

Lukáš Jasoněk

Branky: 53. Immobile (pen.), 90+5. Lulić (Immobile) – 57. Rogério, 89. D. Berardi (Sensi)

Karty:   31. Parolo (LAZ), 78. Badelj (LAZ) – 52. Locatelli (SAS)

S. S. Lazio: Strakoša – Patric, Acerbi, Radu – Marušić, Parolo (69. S. Milinković-Savić), Badelj (80. Lucas Leiva), Alberto, Lulić (C) – F. Caicedo (63. Correa), Immobile.
    Náhradníci: Guerrieri, Proto – Cataldi, Correa, Durmisi, Wallace, Luiz Felipe, S. Milinković-Savić, Neto, Lucas Leiva, Bastos, Rômulo.

US Sassuolo Calcio: Consigli (C) – Demiral, Magnani, Peluso – Lirola, Locatelli (66. Magnanelli), Sensi, Duncan (83. Bourabia), Rogério – Matri (73. D. Berardi), Boga.
    Náhradníci: Pegolo – Babacar, D. Berardi, Bourabia, Brignola, Di Francesco, Djuričić, G. M. Ferrari, Lemos, Magnanelli, Odgaard, Sernicola.

Rozhodčí: Abisso – Preti, Mondin