Ostrava – Plzeň 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 0:3 (kon.)
1.FC Slovácko
1:0 (1:0)
FC Slovan Liberec
Pondělí 08.04.2019, 11:00 • Kunovice • Juniorská liga – O titul • 2. kolo

Slovácko nakonec dokázalo ve druhém poločase ubránit svůj těsný náskok z prvního poločasu. Liberec se po celou dobu snažil, ale nedokázal pořádně ohrozit branku Slovácka. Jejich tlak tedy nepřinesl vyrovnání a dnes si z Kunovic odváží těsnou porážku. (12:47:35)

90+2

90
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Běží nám poslední minuta základní hrací doby a uvidíme, jestli domácí udrží těsný náskok.

89
    Roh už pro Slovácko proběhl v poklidném režimu.

88
    Slovan zahrával zajímavou standardní situaci z pravé strany. Daněk si zakřičel, ale nepodařilo se mu dostat míč do rukavic. Nakonec vše řeší jeden z hráčů Slovácka, který nekompromisně odpálil míč na roh.

87
    Liberec se snaží i v závěru, ale nedokáže se dostat do nějaké ohrožující situace a jejich snaha začíná být notně křečovitá.

85
    ...ten se daří v poklidu domácím ubránit a pět minut před koncem i nadále brání svůj hubený náskok.

85
    Rohový kop pro Liberec...

83
    Hráč Slovácka se pokoušel obstřelit zeď, ale zatočil míč až nad branku soupeře.

82
    Faul Liberce, kterého se dopustil těsně před pokutovým územím a tohle bude zajímavá šance pro domácí celek!

80
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Řehola, přichází Šenkeřík.

77
    Ani rohový kop Liberce jim nepřináší kýžené vyrovnání.

76
    Hostující hráč neměl šanci na úspěch proti dvěma hráčům a alespoň vybojoval autové vhazování pro svůj celek.

75
    Slovácku se po delší době podařilo zaměstnat soupeře před jeho brankou. Zakončení nebylo k vidění, ale zato útočný faul ano.

74
    Střílený pokus končí v rukavicích brankáře domácího celku.

74
    Nyní se však dopouští faulu a budeme svědky standardní situace Liberce.

73
    Přenesení hry na levou stranu si obrana Slovácka pohlídala.

72
    Liberec ztrácí míč kousek za polovinou hřiště a nabídl soupeři rychlý protiútok. Ten končí povedeným zakončením, kdy Hasalík skokem ke své levé tyči chytá míč.