Hamburg – Magdeburg 1:2 (kon.)
Hamburger SV
1:2 (1:0)
1. FC Magdeburg
Pondělí 08.04.2019, 20:30 • Imtech Arena, Hamburg • 2. německá Bundesliga • 28. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:43:48)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:17.

Utkání je u konce a na trávníku se odehrálo velké překvapení. Hosté totiž během druhé půle dokázali otočit skóre a vybojovat všechny body. Mohlo to však být zcela jinak, neboť mezi 51. a 53. minutou se v pokutovém území Magdeburgu odehrály dvě situace, které volaly po pokutovém kopu. Jedna se dokonce odpískala, rozhodčí ji ovšem poté odvolal. V 60. minutě už bylo srovnáno, po bleskové akci se podél gólmana trefil Marius Bülter. HSV se pak marně snažilo vrátit náskok na svou stranu a schylovalo se k remíze. Jenže ve čtvrté minutě nastavení se po centru z přímého kopu odrazil na Philipa Türpitze a ten tvrdou střelou překonal Pollersbecka. Druhý Hamburk tak prohrál 1:2 a zůstal na 51 bodech. Magdeburg se stále na 16. místě, s 27 body se už ale dotáhl na patnáctý Sandhausen.

90+6

90+5
    HSV už to musí zkusit na náhodu, poslat dopředu dlouhý míč.

90+5
    Philip Türpitz pak za svléknutí dresu dostal žlutou kartu.
    90+4. Philip TÜRPITZ - 1:2

90+4
    Magdeburg právě vstřelil branku!
    Tak tohle se pro domácí opravdu ledová sprcha. Po rozehraném přímém kopu nedokázal van Dringelen odhlavičkovat vysoký míč, k němu se tak dostal PHILIP TÜRPITZ a nekompromisně jej napálil na bránu. Jeho rána byla ještě lehce tečovaná a Pollersbeck na ni nedosáhl – 1:2.

90+3
    Ještě jedna žlutá karta, za zastavení unikajícího hráče ji dostal domácí Khaled Narey.

90+2
    Přímý kop pro hosty, rozehrává se z půlícího kruhu a Magdeburg vůbec s rozehrávkou nepospíchá.

90+1
    Už to vypadalo, že se HSV prokombinuje až k centru, možná to chtělo zkusit o dvě, tři přihrávky dříve.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

89
    Hraje se teď na půlce domácích, tohle Magdeburgu vyhovuje na maximum.

88
    Přechod Magdeburgu do útoku skončil nedovoleným zákrokem, provinil se Ignjovski.

87
    Domácí Papadopoulos neměl podporu spoluhráčů na vlastní polovině, pouze tak odkopl do zámezí a nabídl hostům možnost přejít po vhazování do útoku.

86
    Neuspěl ani Narey, musel volit rozehrávku na střed.

85
    Marná je snaha domácích dostat se do pokutového území, Magdeburg brání opravdu na výbornou.

84
    Přímý kop tentokrát pro hosty, ale ani zde to nevedlo k ohrožení branky. Müller na centrovaný míč nedosáhl a Pollersbeck rychle rozehrává.

83
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Lewis Holtby, přichází Mats Köhlert.