Dijon – Amiens 0:0 (kon.) | Nantes – Lyon 2:1 (kon.)
Dijon FCO
0:0 (0:0)
Amiens SC
Pátek 12.04.2019, 19:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:07:08)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:11.

Utkání se bohužel neobešlo bez rasistických urážek hostujícího kapitána Gouana, hlavní rozhodčí dokonce v jeden okamžik váhal, zda se bude zápas dohrávat. I proto se ve druhém poločase nastavovalo sedm minut.

Je dobojováno! Utkání nám branku nepřineslo, ovšem zajímavých situací bylo k vidění hned několik. Dijon si vypracoval velký počet brankových příležitostí, každopádně ve většině z nich nedokázal zamířit mezi tři tyče. Také hostující fotbalisté mohli strhnout vedení na svou stranu, v nastaveném čase totiž Gnahoré obešel brankáře Rúnarssona a mohl zakončovat do prázdné branky. On však ale teatrálně upadl a dožadoval se pokutového kopu. Po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch!

90+8

90+8
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Mickaël Alphonse.

90+7
    Domácí obránce Lautoa se drží za hlavu, moc dobře ví, že tahle hlavička šla umístit lépe, rozehrávat bude brankář Gurtner.

90+6
    Několik zblkovaných centrů a střel, bod domácím nestačí! Dijon vybojoval rohový kop, rozehrávat bude z levé strany.
    90+5. Střela Slitího mířila vysoko nad

90+5
    Tutovka pro Dijon! Přihrávku dostal na hranici velkého vápna úplně volný Sliti, ovšem jeho zakončení placírkou z první, mířilo jen vysoko nad branku!

90+4
    Čtvrtá nastavená minuta spěje ke svému konci, hraje se na obranné polovině Dijonu, což hostům momentálně stačí.

90+2
    Tohle byla obrovská příležitost hostů, kteří místo toho, aby šli do vedení, budou dohrávat v deseti! Eddy Gnahoré dostal skvělý pas od Mendozy za obranu a i přesto, že si balón hodně předkopl, udělal Rúnarssonovi kličku a mohl zakončovat do prázdné branky. Jenže přišel další teatrální pád, který hlavní rozhodčí ohodnotil žlutým napomínáním. A jelikož bylo druhé, Gnahoré musí předčasně do sprch. Jeho odchod ze hřiště je doprovázen dalšími rasistickými urážkami domácího obecenstva.

90+2
    Střídající Kwon Čang-hoon zakončoval z hranice velkého vápna. Střela byla zblokovaná, ovšem poté ještě došlo k další teči Tavarese.

90+1
    Těch prostojů bylo opravdu hodně, hlavní sudí Abed nakonec přidává sedm minut, osobně jsem ale čekal daleko vyšší číslo!

90
    U míče je brankář Rúnarsson, domácí kouč své svěřence žene naprosto jasným gestem dopředu, za malou chvíli se rozeběhne nastavený čas.

89
    Sliti jednoznačně oživil hru. Na malém prostoru doslova vykoupal dva protihráče, ovšem následně zakončoval nepřesně!

88
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Cheick Timite, přichází Juan Ferney Otero.

87
    Nedovoleně si podle rozhodčího počínal u postranní lajny Timite. Hostující lavička ihned vystartovala, tohle rozhodnutí se jí nelíbí!