W. Brémy – Freiburg 2:1 (kon.) | Hannover – Mönchengladbach 0:1 (kon.) | RB Lipsko – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Stuttgart – Leverkusen 0:1 (kon.) | Dortmund – Mohuč 2:1 (kon.)

Freiburg právě vstřelil branku!
    Na začátku poslední nastavené minuty tu ještě je menší zdramatizování zápasu! Stefanos Kapino vyrazil povedenou ránu z dálky jenom na GIANA-LUCU WALDSCHIDTA, jenž dorážel z levé strany a našel skulinku vedoucí k vzdálenější tyči.
    84. Theodor Gebre Selassie - 2:0

84
    Werder právě vstřelil branku!
    Brémy skórují podruhé v rozmezí pár minut a zřejmě potvrzují své dnešní vítězství! Max Kruse odcentroval z pravé strany a našel nedostatečně uhlídaného THEODORA GEBRE SELASSIEHO, který prudkou hlavičkou zvýšil na 2:0. Pro českého obránce je to třetí trefa v sezóně.
    76. Davy KLAASSEN - 1:0

76
    Domácí se čtvrthodinu před koncem dostávají do vedení! Vše začalo centrem Pizzara, který spadl na nohu Rašicy. Ten zprava poslal další pas k zadní tyči a hlavičkující DAVY KLAASSEN s přispěním odrazu od Nica Schlotterbecka dopravil balón do sítě.

Michal Břuchanský

Branky: 76. Klaassen (Rašica), 84. Gebre Selassie (M. Kruse) – 90+3. Waldschmidt

Karty:   66. Augustinsson (BRM) – 37. Abraši (FRE), 55. Stenzel (FRE), 73. Frantz (FRE)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 18:7.
    Werder Brémy: Pavlenka (46. Kapino) – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Şahin, Rašica (87. Harnik), Klaassen – Osako (63. C. Pizarro), M. Kruse (C).
    Náhradníci: Kapino – Friedl, Harnik, Langkamp, C. Pizarro, Sargent, Möhwald.

SC Freiburg: Schwolow – Schlotterbeck, Schlotterbeck, Heintz – Stenzel (63. Frantz), Gondorf (81. Waldschmidt), Abraši, Günter (C) – Haberer, Niederlechner, Grifo.
    Náhradníci: Frommann – Frantz, Höler, Koch, Okoroji, Terrazzino, Waldschmidt.

Rozhodčí: Steinhausová – Sather, Stein