Slovácko – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Opava – Olomouc | 2:1 (kon.) | | | Karviná – Zlín | 2:0 (kon.) |
Plzeň – Ostrava | 2:1 (kon.) |
Sokolov – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Tottenham – Huddersfield Town | 4:0 (kon.) | | | Brighton – Bournemouth | 0:5 (kon.) | | | Burnley – Cardiff | 2:0 (kon.) |
Fulham – Everton | 2:0 (kon.) | | | Southampton – Wolverhampton | 3:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – West Ham | 2:1 (kon.) |
Espanyol – Alavés | 2:1 (kon.) | | | Huesca – Barcelona | 0:0 (kon.) | | | Atlético – Celta Vigo | 2:0 (kon.) |
Sevilla – Real Betis | 3:2 (kon.) |
W. Brémy – Freiburg | 2:1 (kon.) | | | Hannover – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) | | | RB Lipsko – Wolfsburg | 2:0 (kon.) |
Stuttgart – Leverkusen | 0:1 (kon.) | | | Dortmund – Mohuč | 2:1 (kon.) |
Spal – Juventus | 2:1 (kon.) | | | AS Řím – Udinese | 1:0 (kon.) | | | AC Milán – Lazio | 1:0 (kon.) |
Marseille – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Angers | 0:1 (kon.) | | | Monaco – Remeš | 0:0 (kon.) |
Štrasburk – Guingamp | 3:3 (kon.) |
Sereď – Dunajská Streda | 0:5 (kon.) | | | Ružomberok – Michalovce | 1:0 (kon.) | | | Trenčín – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) |
Senica – Nitra | 4:1 (kon.) | | | Podbrezová – Trnava | 0:0 (kon.) |
Převýšov – Písek | 2:1 (kon.) | | | Benešov – Olympia Radotín | 1:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Zápy | 1:1 (6:5 po pen.) |
Dobrovice – Vyšehrad | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Velvary – Litoměřicko | 0:1 (kon.) | | | Domažlice – Vltavín | 2:1 (kon.) |
Hlučín – Petřkovice | 0:4 (kon.) | | | D. Benešov – Hodonín | 3:2 (kon.) | | | Rýmařov – Uh. Brod | 1:3 (kon.) |
Vyškov – Zlínsko | 2:1 (kon.) |
Zlín – Příbram | 0:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Karviná – Brno | 2:0 (kon.) |
Jihlava – Dukla Praha | 0:4 (kon.) | | | Olomouc – Pardubice | 2:0 (kon.) | | | Slovácko – Sparta | 3:0 (kon.) |
Ostrava – Slavia | 1:1 (4:3 po pen.) |
Zlín – Příbram | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Karviná – Brno | 0:6 (kon.) |
Jihlava – Dukla Praha | 0:2 (kon.) | | | Olomouc – Pardubice | 2:2 (5:4 po pen.) | | | Slovácko – Sparta | 2:2 (4:2 po pen.) |
Ostrava – Slavia | 1:4 (kon.) |
Sheffield Utd. – Millwall | 1:1 (kon.) |
Sandhausen – Dynamo Drážďany | 3:1 (kon.) | | | Magdeburg – Darmstadt | 0:1 (kon.) | | | Paderborn – Duisburg | 4:0 (kon.) |
Bardejov – Lipany | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Petržalka | 1:2 (kon.) | | | Inter Bratislava – Prešov | 0:1 (kon.) |
Šamorín – Skalica | 1:0 (kon.) | | | KFC Komárno – Poprad | 0:1 (kon.) |
Alkmaar – Den Haag | 2:3 (kon.) | | | Ajax – Excelsior | 6:2 (kon.) | | | Feyenoord – Heracles | 2:1 (kon.) |
Sittard – Venlo | 1:1 (kon.) |
Beerschot – Eupen | 2:0 (kon.) | | | Waregem – Mouscron | 2:2 (kon.) | | | Cercle Brugge – Waasland-Beveren | 3:2 (kon.) |
Kortrijk – St.Gilloise | 0:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Oostende | 1:0 (kon.) | | | Gent – Antverpy | 1:2 (kon.) |
Santa Clara – Moreirense | 1:1 (kon.) | | | Portimonense – Porto | 0:3 (kon.) | | | Aves – Sporting | 1:3 (kon.) |
Hartberg – Rheindorf Altach | 0:1 (kon.) | | | Wacker – Admira | 1:3 (kon.) | | | Rapid – Mattersburg | 2:1 (kon.) |
Jenisej – Ufa | 0:0 (kon.) | | | Arsenal Tula – Ural | 0:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Orenburg | 2:3 (kon.) |
Groznyj – Lok. Moskva | 1:3 (kon.) |
Piast Gliwice – Korona | 4:0 (kon.) | | | Zagłębie S. – Wisła Pł. | 1:3 (kon.) | | | Śląsk – Zabrze | 0:1 (kon.) |
Arka – Miedź | 1:1 (kon.) | | | Cracovia – Gdańsk | 4:2 (kon.) | | | Zagłębie – Wisla Krakov | 3:1 (kon.) |
Lech Poznaň – Jagiellonia | 0:2 (kon.) | | | Legia – Pogoň | 3:1 (kon.) |
Melbourne City – Adelaide | 0:0 (kon.) | | | Sydney Wanderers – Sydney | 1:1 (kon.) |
Rizespor – Göztepe | 1:0 (kon.) | | | Konyaspor – Sivasspor | 1:1 (kon.) | | | Besiktas – Başakşehir | 2:1 (kon.) |
konec
FK Železiarne Podbrezová
0:0
(0:0)
FC Spartak Trnava
Jiří Polášek
Branky:
Rozhodčí:
Diváci: 1003
Karty: 67. Viazanko (POD), 76. Pavúk (POD) – 78. Grendel (TRN) 90. Olatunji (POD)
Neproměněná penalta:
FK Železiarne Podbrezová:
Vantruba – Obročník, Oravec, Kiwior, Mojžiš – Viazanko (C), Paraj – Leško (69. Pavúk), Špyrka, Hlohovský (84. Breznaník) – Więzik (64. Olatunji).
Náhradníci: Ludha – Breznaník, Podstavek, Olatunji, Halgoš, Bartoš, Pavúk.
Trenér:
FC Spartak Trnava: Bolek – Turňa, Janečka, Abena, Lovat – Grendel (C), Sloboda – Markoski, Tavares (46. A. Lovás), Čonka – Ku. Yilmaz.
Náhradníci: Takáč – Horvát, Ashiru, A. Lovás, Pekár, Košút, Tumma.
Trenér:
Náhradníci: Ludha – Breznaník, Podstavek, Olatunji, Halgoš, Bartoš, Pavúk.
Trenér:
FC Spartak Trnava: Bolek – Turňa, Janečka, Abena, Lovat – Grendel (C), Sloboda – Markoski, Tavares (46. A. Lovás), Čonka – Ku. Yilmaz.
Náhradníci: Takáč – Horvát, Ashiru, A. Lovás, Pekár, Košút, Tumma.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 1003
Podbrezová je zatím po třech zápasech ve skupině o udržení stále bez vítězství a nachází se na 10. místě. Se ziskem 23 bodů je jen o skóre před Zlatými Moravcemi, které zatím zažívají jaře jako z říše snů. Železárny naposledy podlehly právě Zlatým Moravcích 2:1 a remizovali se Senicou 0:0 a s Nitrou 1:1. Podbrezová by dnes měla jednoznačně zvítězit, pokud nechce klesnout v tabulce níže. Senica se Zlatými Moravcemi se již bodově dotahují právě na 23-bodovou Podbrezovou a devátý Trenčín rovněž se ziskem 23 bodů.
Spartak Trnava se zatím v tabulce skupiny o udržení drží na vůdčí pozici, kterou si o skóre dělí s Nitrou. Spartak má vyrovnané skóre 30:30 a v nadstavbové části zatím dokázal zvítězit nad Trenčínem 0:1, se Zlatými Moravcemi prohrál 0:1 a připsal si remízu s Nitrou 1:1.
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
Ode mě je to vše, díky za pozornost. (18:59:02)