Příbram – Slavia 3:0 (kon.) | Zlín – Jablonec 5:1 (kon.) | Dukla Praha – Třinec 1:2 (kon.)
FK Dukla Praha
1:2 (1:1)
FK Třinec
Pondělí 15.04.2019, 14:00 • Kazín • Juniorská liga – O umístění • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:49:02)

Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 12:6. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 6:11.

Je konec. Třinec dnes vyhrál na půdě Dukly 2:1 a připsal si tak nečekané vítězství. Hosté využili každou chybu domácího celku a skvěle bránili. Třinec se už ve 13. minutě dostal do vedení po brance Nazarena. Ovšem Dukla byla skoro celý poločas lepším týmem a nakonec se ve 44. minutě trefil Kubů a srovnal tak na 1:1. Ve 2. poločase padla pouze jedna branka, o kterou se v 52. minutě postaral Schwendt.

90+1

90+1
    Třinec si poradil s nákopem domácího soupeře, který to ještě zkouší v nastaveném čase.

90
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Schwendt, přichází Jež.

89
    Dukla získala autové vhazování na polovině soupeře.

88
    A opět skončila střela domácího hráče jen vedle levé tyče a pomalu to vypadá, že si Třinec odveze tři body.

86
    Opět se domácí dostali do šance, ale ta nic velkého nepřinesla, jelikož balón skončil v moci brankáře Třince.

84
    Dukla posléze získala volný kop, ale ten skončil jen vedle hostující svatyně.

83
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Nieslanik, přichází Wilk.

82
    Po rohu přišlo zakončení z hostující strany, ale to skončilo jen vedle domácí svatyně.

81
    Hosté se dostali do šestnáctky soupeře a posléze získali rohový kop z pravé strany.

80
    Domácí sice získali přímý kop, ale ten letěl pouze nad hostující svatyní.

79
    Následně se Dukla dostala dopředu, ale z toho nebylo nic vážnějšího.

78
    Třinec měl k dispozici rohový kop z pravé strany, ale ten nic nepřinesl.

76
    Další přihrávka do vápna Třince skončila jen u hostujícího brankáře a Dukla neví kudy se dostat ke střele.

75
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Zahaluk, přichází Cieslar V..

74
    Domácí se tentokrát nedostali do nějaké šance a následuje tak odkop do brány Třince.