Manchester City – Tottenham 4:3 (kon.) | Porto – Liverpool 1:4 (kon.)
Manchester City
4:3 (3:2)
Tottenham Hotspur
Středa 17.04.2019, 21:00 • Etihad Stadium, Manchester • Liga mistrů • Čtvrtfinále

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:32:33)

Utkání sledovalo 53 348 diváků.

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 8:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:12.

Utkání je u konce a na straně Tottenhamu propuká postupová radost, přitom byli jen několik okamžiků od vyřazení. I druhá půle přinesla akční fotbal, na obou stranách byly šance a také góly. V 59. minutě skóroval Sergio Agüero a svým gólem posunul Manchester do semifinále. To platilo ale pouze do 73. minuty, kdy po rohovém kopu trefil svým bokem míč Fernando Llorente a postupoval zase Tottenham. V nastaveném čase pak k radosti většiny stadionu dal gól Sterling, jenže hattrick mu byl za okamžik zase odebrán, neboť rozhodčí gól odvolal pro ofsajd! Tottenham pak výsledek 4:3 udržel a jde tak dál! Strhující fotbal, neskutečný závěr.

90+7

90+7
    Rozehrávka nakrátko, tohle budou hosté chtít uhrát u praporku.

90+6
    Sané srazil Sonovu střelu, je z toho roh.

90+5
    Hosté už pouze odkopávají, snaží se držet míč na útočné polovině.

90+4
    Domácí fanoušci se drží za hlavu, nevěří, že se něco takového vůbec mohlo stát.
    90+3. Sterlingův gól neplatil pro těsný Agüerův ofsajd

90+3
    Tak teď jsme viděli okamžik, který domácí nejprve rozradostnil, aby je vzápětí poslal do velkého smutku. Po ztrátě míče hostů se do kontru dostal Agüero, přihrál na Sterlinga, který prostřelil Llorise a bylo to 5:3. Manchester postupoval, jenže rozhodčí si nechal situaci zkontrolovat u videa a gól následně odvolal pro ofsajd!

90+2
    Alli dle sudího nefauloval, sám pak mohl poslat míč daleko od pokutového území.

90+1
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Danny Rose, přichází Davinson Sánchez.

90
    Nastavovat se bude pět minut.

90
    Na lavičce hostů je nachystáno ještě jedno střídání, dolů půjde Danny Rose.

89
    Lloris má míč ve svém držení, s rozehrou samozřejmě nikam nepospíchá.

88
    Za domáći obranu se teď dostal Alli, Ederson byl ale zaprvé u míče dříve, zadruhé by se zřejmě mával a pískal ofsajd.

Aleš Pur

Branky: 4. Sterling (De Bruyne), 11. B. Silva (Agüero), 21. Sterling (De Bruyne), 59. Agüero (De Bruyne) – 7. Son Hung-min, 10. Son Hung-min (Eriksen), 73. F. Llorente (Trippier)

Karty:   41. Moussa Sissoko (TOT), 48. Son Hung-min (TOT), 54. Rose (TOT), 77. Wanyama (TOT)

Manchester City: Ederson – Walker, Kompany (C), Laporte, Mendy (84. Sané) – De Bruyne, Gündoğan, D. Silva (63. Fernandinho) – Sterling, Agüero, B. Silva.
    Náhradníci: Muric – Stones, Sané, Fernandinho, Mahríz, Otamendi, Jesus.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose (90+1. D. Sánchez) – Moussa Sissoko (41. F. Llorente), Wanyama – Alli, Eriksen, Lucas Moura (82. Davies) – Son Hung-min.
    Náhradníci: Gazzaniga – D. Sánchez, Walker-Peters, F. Llorente, Foyth, Davies, Skipp.

Rozhodčí: Cüneyt Çakır – Bahattin Duran, Tarik Ongun (všichni TUR)

Diváci: 53 348