FK Achmat Groznyj
Pátek 19.04.2019, 18:30 • Anži-Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 24. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:54:41)

Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:23.

Je dobojováno! Hosté nakonec potvrdili roli favorita, ovšem výhra se nerodila snadno. Ponce měl na noze vedoucí branku a těžko říci, jak by utkání skončilo, kdyby šla Machačkala do vedení. Na kdyby se ale nehraje, Groznyj tuto situaci přežil a o jeho vítězství rozhodl přesnou hlavičkou Ivanov.

90+3

90+3
    Na hřišti jsou dva míče, do konce zbývají poslední vteřinky, víc už se v tomto zápase nejspíše nestane, rozhodčí Meškov je připravený odpískat konec.

90+2
    Vůbec to nevpadá, že Machačkala prohrává. U míče je totiž hostující tým, který svému soupeři ještě nepůjčil balón.

90+1
    První nastavená minuta už spěje ke svému konci, hosté jsou zase nastěhovaní na polovině soupeře a sbírají cenné vteřinky.

90
    Na nějaký zvrat ve skóre to zatím nevypadá, sudí Meškov bude přidávat tři minuty nad rámec druhého poločasu!

88
    Domácí to zkouší dlouhými nakopávanými míči, tudy však zatím cesta nevede, hosté naopak hrozí z rychlých brejků.

87
    Pro centrovaný balón si došel Djupin. Až teď se domácí fotbalisté dostali k balónu, Machačkala spěchá ihned směrem dopředu.

86
    Tohle hostům vyhovuje, ti totiž drží balón u rohového praporku na polovině soupeře, obránce Gapon neuspěl, vhazovat bude soupeř.

84
    Jasným zatažením za dres si Semjonov pomohl v souboji s Markelovem. To neuniklo hlavnímu rozhodčímu, který ihned přerušil hru a vytáhl žlutou kartu.

83
    Ivanov si pomohl jasným faulem u postranní lajny. Hostující hráč se omlouvá, Machačkala bleskově rozehrává.

82
    Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná desetiminutovka. Před Gorodovem vznikl závar, jako první se k míči dostal hostující hráč!

81
    Střídání v týmu FK Achmat Groznyj: ze hřiště odchází Ravanelli, přichází Damian Szymański.

79
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Sakhban Gajdarov, přichází Ivan Ivančenko.
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Andres Ponce, přichází Ivan Markelov.

78
    Domácí celek se pokusil o rychlou odpověď, ovšem zastavil ho praporek čárového rozhodčího, který mával ofsajd!
    77. Oleg IVANOV - 0:1

77
    Achmat Groznyj právě vstřelil branku!
    Hosté rozehrávali rohový kop, Ravanelli poslal parádní centr do vápna, na který si naskočil OLEG IVANOV. Míč po jeho hlavičce zapadl přesně k tyči, Djupin neměl nárok na úspěch! Asistence: Ravanelli.