Finsko – Česko 2:4 (kon.) | USA – Rusko 6:3 (kon.) | Bělorusko – Kanada 1:11 (kon.)
Slovensko – Švédsko 1:5 (kon.)
Rytíři Kladno
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
Piráti Chomutov
Neděle 21.04.2019, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Baráž o extraligu • 11. kolo

23:35
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Štěpán Bláha – 2 min., hákování).

20:14
    Plekanec je hned dalším vyloučeným hráčem na hokejovém kolbišti. Za sekání ve středním pásmu dostává dvě minuty a Piráti první přesilovku.

20:01
    Opravdu to je tak. David Štich byl zlý na rozhodčí po skončení první třetiny, za což dostává deset minut wellness pobytu na trestné lavici.

17:57
    Lavice chomutovských obžalovaných se plní. Kladno bude mít 67 sekund 5 na 3! Pronikajícího Vampolu na levé straně podrazil Blaha a dostává taktéž menší trest.

17:04
    Kovář je druhým vyloučeným v zápase. Za přidržení Melky dostává dvě minuty.

10:04
    Přichází první vyloučení zápasu. Za tvrdý nájezd do Melky u hostující kasy dostává Trefný hned 2+10 minut za vražení na hrazení. Menší trest odsedí Chlán a Kladno má tak první přesilovou hru.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 31. Redlich (Plekanec, J. Říha) – 59. Šťovíček (Chlouba, Huml), 62. Koblasa

Rytíři Kladno: Brízgala (58. Cikánek) – Zelingr, J. Říha, Zajíc, Nash, P. Hořava, Lakos – Zikmund, Plekanec, Jágr (A) – J. Strnad (C), Vampola (A), Redlich – Svedlund, Machač, Melka – Š. Bláha, T. Kaut, Hajný – Jelínek.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Stezka) – L. Kovář, Flemming, Štich, Knot, Trefný, Blaha, D. Zeman – Tomica, Huml, J. Stránský – Koblasa, Klhůfek, T. Svoboda – A. Dlouhý, Šťovíček, Chlán – Chrpa, Chlouba, Ouřada.

Rozhodčí: Hribik, Veselý – Jelínek, Pešek

Diváci: 5 200