Bielefeld – Ingolstadt 1:3 (kon.) | Regensburg – Magdeburg 1:0 (kon.) | Darmstadt – Bochum 0:0 (kon.)
Heidenheim – St. Pauli 3:0 (kon.) | Dynamo Drážďany – Kolín nad Rýnem 3:0 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
3:0 (3:0)
FC Sankt Pauli
Neděle 21.04.2019, 13:30 • Voith-Arena, Heidenheim • 2. německá Bundesliga • 30. kolo

Je dobojováno. Po prvním poločase, kde domácí dominovali a vstřelili tři branky, jsme se v tom druhém nedočkali žádné fotbalové krásy. Zkraje druhého poločasu zatlačili hosté, ale to bylo vše. Hostující snahu naprosto ukončil faul Beckera, který se šel po druhé žluté předčasně sprchovat. Domácí si v přesilové hře hlídali hru a hosty do ničeho nepouštěly. Druhéý poločas nám nenabídl moc pohledného fotbalu, ale i přes to zaslouženě vítězí domácí, kteří v prvním poločase naprosto dominovali. (15:21:12)

90+1

90
    Fotbalisté Heidenheimu okupovali předbrankový prostor Sankt Pauli. Ve vápně se dostal ke střele ze stoje jeden z domácích hráčů, jehož ránu na brankové čáře vykopl Hoogma na rohový kop.

89
    Mainka centroval z pravé strany do vápna, ale na jeho pokus viděl velmi dobře hostující gólman, který si balón stáhl do rukavic.

88
    Nyní se o rozruch postaral Andrich, který rozehrál rohový kop, po němž se ve vápně hostí udělal závar, ale nakonec balón skončil v rukavicích Himmelmanna.

87
    O chvíli později Griesbeck vhazoval a raději volil opět variantu směrem dozadu. Fotbalu nyní schází šťáva.

86
    Po delší době se dostali domácí k vápnu Sankt Pauli, ale nic velkého tam nevymysleli.

84
    Obraz hry je i nadále stejný, domácí drží balón a nikam se neženou. Toto se přítomným divákům příliš nelíbí.

83
    Hoogma raději poslal balón zpět na Himmelmanna, který rychle rozehrával na druhou stranu.

82
    Fotbalisté Heidenheimu drží i nadále balón na polovině a tam si s ním přihrávají. Momentálně nesledujeme příliš pohlednou hru.

80
    Na druhé straně si sáhl po nepříliš prudkém pokusu na míč také Muller.

79
    Po delší době jsme byli svědky slušné akce domácích. Mainka sklepl balón na Leipertze, který se dostal do vápna a z pravé strany vypálil. Jeho rána dostala opačný směr a skončila vedle levé tyče.

78
    Domácí kombinují na polovině svého soupeře. Ten se zatím pozorně brání a nenechává hráče v červeném, aby se dostali do zakončení.

77
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846: ze hřiště odchází Glatzel, přichází Skarke.

75
    Heidenheim hraje proti desíti a momentálně domácí drží balón na půlce, kde s ním kombinují. Nevypadá to, že by se hnali za každou cenu za dalším gólem. Hrají to, co momentálně potřebují.

73
    Becker zajel v zápalu boje do protihráče a od rozhodčího Cortuse uviděl žlutou kartu. Vzhledem k tomu, že již jednu měl, tak musel opustit hrací plochu. Hosté tak budou dohrávat utkání v desíti.

71
    Dlouhý nakopávaný balón skončil až v rukavicích Mullera. Domácí hrají to, co potřebují, naopak hosté nevypadají, že by chtěli utkání zdramatizovat.

70
    Následný útok domácích zastavil správně odmávaný a následně také odpískaný ofsajd.

69
    Do vápna Heidenheimu přilétl balón z levé strany, obrana si poradil a první bránící hráč balón odkopl daleko od branky.