Anderlecht – Gent 0:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Mouscron 2:1 (kon.)
RSC Anderlecht
0:0 (0:0)
KAA Gent
Neděle 21.04.2019, 18:00 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Belgická liga • O titul

Mnoho vyložených šancí tento duel nenabídl, a proto oba celky odcházejí z hrací plochy bez vstřelené branky. Diváci sledovali bezbrankovou remízu. (20:08:44)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 1:2.

90+5

90+5
    Ani v prodloužení k vidění není mnoho šancí, v poklidném tempu se zápas dohrává.

90+4
    Žlutou kartu dostává Ivan Santini (RSC Anderlecht).

90+3
    Hostující celek hraje aktivně, snaží se něco vymyslet na útočné části hrací plochy. Giorgi Kvilitaja to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

90+2
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Giorgi Kvilitaja.

90
    Pět minut se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Andy Najar vykopává z bezprostřední blízkosti své branky, míč se dostal rychle na půlku, kde se o něj bojuje.

88
    Mnoho času momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí se usadili na útočné polovině.

87
    Birger Verstraete vhazuje na své obranné polovině, následně jeho spoluhráči o míč přišli.

86
    Anderlecht se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře. Centr se snesl pžed branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.

85
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Adrien Trebel, přichází Edo Kayembe.

84
    Jonathan David vypálil z dobré pozice, jeho rána se od tyčky odrazila do brankáře, a pak balon na brankové čáře kryje gólman.

84
    Sven Kums se zkoušel prosadit proti dvěma obráncům, jenže neuspěl.

82
    Thomas Kaminski vykopává od své branky, Birger Verstraete pokračoval v jeho akci, rychle dostal míč na útočnou polovinu. Jean-Luc Dompé si tam počínal nedovoleně.

81
    Ivan Santini rozehrával na útočné polovině, centr zastavila obrana soupeře.

80
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, poslední minuty jsme už dlouho neviděli žádnou šanci.