Třinec – Karviná 1:2 (kon.)
FK Třinec
1:2 (1:0)
MFK Karviná
Úterý 23.04.2019, 14:30 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec • Juniorská liga – O umístění • 4. kolo

Hosté ve druhém poločase výrazně zlepšili svůj herní projev a během tří minut dokázali otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Třinec nepouštěla do nějakých větších příležitostí a nakonec po dnešním zápase bere vítězství za tři body! (16:19:52)

90

90
    Karviná bez problémů nyní drží míč na polovině svého soupeře a zatím si bezpečně kontroluje závěrečné minuty zápasu.

88
    Karviná šetří čas. Po faulu si míč rozehráli na krátko a snaží se kombinací držet míč co nejdéle pod svou kontrolou.

87
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Faško, přichází Ceniga.

86
    Gáč se dostal ke střele, kterou má Ciupa ve svých rukavicích.

85
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Galuška, přichází Botur.

83
    Hostujícím hráčům se daří držet míč uprostřed hrací plochy, kde také úspěšně rozbíjí rodící se útoky Třince.

82
    Karviná zaútočila do otevřené obrany soupeře, ač se jeden z hráčů Třince dokázal s hráčem vrátit, nakonec přišla střela, ale míč jde mimo! Faško mohl být hrdinou a poslat Karvinou do dvou brankového vedení!

81
    Domácí drží míč, ale marně se dostávají na dostřel branky Karviné.

79
    Třinečtí zahrávali míč od půlky a na vysoký centr si naběhl Ciupa a ten ihned rozehrává na své spoluhráče.

78
    Třinec se snaží ještě se zápasem něco udělat, ale zatím se nedostávají do vyložených šancí.

77
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Zahaluk, přichází Witoszek.

76
    Povedený útok hostí, který byl zakončen dobrou střelou, kterou Paleček jen vyrazil!

73
    Třinec zahrával standardní situaci. Po přízemním centru byl míč tečován, avšak ten nakonec zamířil mimo tři tyče.

71
    Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Hapal, přichází V. Cieslar.

70
    Nutno však říci, že Karviná o hodně zlepšila svou hru na rozdíl od prvního poločasu a odměnou jim byly dvě branky.