Machačkala – Rostov 1:1 (kon.) | Dynamo – Groznyj 0:0 (kon.)
Anži Machačkala
1:1 (0:1)
FK Rostov
Sobota 27.04.2019, 15:30 • Anži-Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Dnešní zápas končí smírně remízou, která je řekl bych spravedlivá. V prvním poločase se prosadil nádhernou střelou Roman Jeremenko. Po výměně stran, se domácí snažili o vyrovnání a byli lepším týmem. Jejich bojovnost byla odměněna, když se v 77 minutě trefil po dorážce Kamil Zakirov. Zápas tedy končí dělbou bodů. To je ode mě vše, na shledanou. (17:23:52)

90+3

90+3
    Centr z pravé strany a hlavička kterou vytáhl neskutečným zákrokem Djupin.

90+2
    I sedmý roh domácí odvrátili, ale jen na další.

90+2
    Velká šance hostů, v pokutovém území na poslední chvílí dokázala obrana odkopnout na roh.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Výkop brankáře Djupina směřoval hodně daleko, ale bohužel žádnému hráči ve žlutém se nepodařilo míč získat.

87
    Velká chyba domácích a lehká ztráta balónu dovolila soupeři získat rohový kop.

86
    Hosté v posledních chvílích jen brání.

84
    Střídání v týmu Rostov: Zujev míří do sprch, na hřiště jde Zajnutdinov.

84
    Jelmurzajev vidí za svůj zákrok žlutou kartu.

82
    Útočným faulem o sobě dal vědět střídající Ionov.

81
    Střela jednoho z domácích hráčů skončila mimo tři tyče.

79
    Střídání v týmu Anži Machačkala: Lescano jde posílit útočné řady domácích, střídán je Ponce.
    77. Kamil ZAKIROV - 1:1

77
    Machačkala právě vstřelila branku!
    Tak se přece jen domácí dočkali! Centr z pravé strany a první střelu ještě gólman vyrazil, s dorážkou si však už neporadil! Autorem gólu je KAMIL ZAKIROV!

76
    Hosté ve druhé půli druhého poločasu hodně přidali na tempu a je vidět, že domácí prostě nestíhají.

74
    Střídání v týmu Anži Machačkala: Gigolajev je tím, kdo střídá a Jelmurzajev už sprintuje na hřiště.