Santa Clara – Setúbal 0:0 (kon.) | Portimonense – Feirense 1:0 (kon.) | Sporting – Guimarães 2:0 (kon.)
Aves – Belenenses 3:0 (kon.)
CD Aves
3:0 (0:0)
CF OS Belenenses
Sobota 27.04.2019, 21:30 • Estádio Clube Desportivo das Aves • Portugalská Primeira Liga • 31. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:12. (23:26:13)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Avesu, který svého soupeře porazil poměrem 3:0. V úvodu druhého poločasu měl jednoznačně navrch hostující celek, který ale doplatil na špatné počínání ve vlastním pokutovém území. Soupeř si totiž vymodlil pokutový kop, který záhy dokázal proměnit. Aby toho nebylo málo, tak domácí celek zahrával ještě jednu penaltu a i v tomto případě se nemýlil. V koncovce utkání se domácí celek prosadil ještě potřetí, čímž zpečetil vítězství.

90+4

90+3
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Derley, přichází Rodrigues.

90+3
    Silva to zkoušel kolmicí na pravou stranu, kde se nakonec ocitl na zemi Viana. Ještě jedna standardka pro hosty.

90+2
    Hosté se pokusili zaútočit po levém křídle, tam ale číhal jeden z protihráčů.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
    90. Rúben Oliveira (CDA) - 3:0

90
    CD Aves právě vstřelilo branku!
    Tak přeci jenom tu máme ještě jednu branku! Na přihrávku za obranu si dokázal seběhnout RUBEN OLIVEIRA, který tak pelášil sám na branku. Muriel byl téměř bez šance, nakonec na přízemní zakončení vůbec nedosáhl.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Ještě můžeme počítat s nastavením.

88
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Luis Fariña, přichází Braga.

87
    Přenesení hry našlo na levém křídle Costu, který ještě přeposílal do strany. Následně Aves ještě jednou přeneslo hru, tentokráte na pravou stranu.

86
    Muriel se musel opět činit. Zhruba z pětadvaceti metrů zkoušel své štěstí Falcao, jehož rána pod břevno nakonec skončila na rukavici brankáře.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Belenenses v tuto chvíli kombinuje daleko od branky, což na vyrovnání stačit nemůže.

84
    Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Mama Baldé, přichází Rúben Oliveira.

79
    V tuto chvíli to bude pro hostující celek nesmírně složité, prohrává už o dvě branky. Belenenses okamžitě přešlo k opačné šestnáctce.
    78. Claudio FALCAO - 2:0

78
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Tentokráte si rozehrávku pokutového kopu vzal na starost CLAUDIO FALCAO, který zamířil k levé tyči, zatímco se Muriel vydal k opačné konstrukci.