Benešov – Vltavín 0:3 (kon.) | Převýšov – Živanice 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 0:1 (kon.)
Dobrovice – Litoměřicko 0:0 (3:5 po pen.) | Velvary – Zápy 0:1 (kon.)
FK Benešov
0:3 (0:1)
Loko Vltavín
Sobota 27.04.2019, 10:15Česká fotbalová liga • 25. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

Vítám všechny příznivce 3. české fotbalové ligy. V sobotu dopoledne si síly změří domácí Benešov s Vltavínem.

SK Benešov:
    Domácí aktuálně leží na 10. příčce a šance dostat se na první příčku zajišťující postup do FNL jsou takměr nulové. Formu z posledních utkání avšak nemají vůbec špatnou. První výhru v novém roce si připsali až v březnu, nicméně od té doby z šesti utkání vyhráli hned čtyřikrát. Obě prohry přišli v posledních dvou klání proti Radotínu a prvním Zápám.

Nejlepší střelec – Zdeněk Vrňák (7g)

Loko Vltavín:
    Za to hosté mají v letošní sezóně ambice vysoké. Nyní hájí druhou příčku se ztrátou pěti bodů na již zmiňované první Zápy, takže šanci postoupit vhledem k nadcházejícím osmi zápasům stále mají. Z posledních šesti utkání vzešel Vltavín vítězně čtyřikrát stejně jako jeho sobotní soupeř.

Nejlepší střelec – Lukáš Veselý (12g)

Vzájemné utkání:
    V této sezóně se oba celky spolu střetli v 8. kole na půdě Vltavínu, kde domácí potvrdili roli favorita a jasně zvítězili 2:0.'

SK Benešov: Engelmann, Filip, Hampl, Lauricella A., Lauricella M., Pedro, Švanter, Tetour, Vosáhlo, Vrňák (C), Zoubek.
    Náhradníci: Brokeš, Novák, Rataj, Rotbauer, Slanina, Srb, Turek.

Loko Vltavín: Abena, Eichler, Hovorka, Koblenc, Lancz, Podzimek, Šípek, Uvíra (C), Valíček, Veselý, Zoubek.
    Náhradníci: Mysliveček, Pouzar, Rada, Šmajcl, Špaček, Štorc, Tichý..

1

1
    Hosté jsou krátce po začátku utkání u míče.

2
    Jeden z domácích důrazně srazil na zem soupeře. Standartka pro hosty z půli hřiště.

4
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Máme tu první branku! Útočník Vltavínu předvedl krásný centr z levé strany do vápna, na který si naběhl MAREK HOVORKA a s přehledem zakončil do levé šibenice.
    4. HOVORKA - 0:1

5
    První rohový kop. Autorem je tým hostů.

6
    Brankář domácích Koblenc celou situaci uklidňuje a posílá své spoluhráče konečně do útoku.

7
    Domácí hezky zakombinovali, ovšem míče se po chvíli zmocnil Vltavín.

8
    Rozehrávka hostů, jenž míří do vápna.

9
    Dobrá obranná činnost defenzívy Benešova nedala hostům šanci se v šestnáctce prosadit.

10
    Po dalším rohu hostů jsou u míče pro změnu domácí.

11
    Útok Benešova má na svědomí další rozehrávku od rohového praporku.

12
    Centr z rohu doletěl před bránu, kde si na něj sáhl hostující brankář. Míč mu však vypadl a domácí tak mohli zakončovat do z části odkryté branky! Střela obránce však letěla vysoko nad břevno.

13
    Roh pro hosty.

14
    Po rohu vraceli vltavínští míč ihned znovu před vápno, kde se nacházel jejich spoluhráč již v ofsajdové pozici.

15
    Střelu ze střední vzdálenosti vyzkoušel útočník hostů Podzimek. Jeho pokus proletěl těsně vedle levé tyče.

16
    Na druhé šance se také zrodila šance. Tam pálil domácí Švanter avšak nepřesně. Balón bude rozehrávat Koblenc.

17
    Domácí předvádí přihrávky na své polovině.

18
    Na nákop z před středu hřiště si nabíhal hráč domácích, ovšem míč byl příliš prudký, aby se na něj dostal.

20
    Hezká akce hostů! Nejprve si hezkou pozici pro střelu našel pár kličkami Šípek, jeho střelu následně vyrazil před sebe Tetour. K dorážce se poté hnal další útočník, ale jeho pokus vyslal vysoko nad bránu.

21
    Na míči jsou stále hráči Vltavínu.

22
    Benešov se dostal po hezké přihrávce do šestnáctky, kde náhle spadl jeden z útočníků. Penalta to však nebude.

24
    Domácí dnes nastoupili v žlutých dresech, hosté pro změnu v zelených.

25
    Vltavín zatím předvádí hezký ťukec.

26
    Domácí se dostali do dalšího ofsajdu, což se vůbec nelíbí místním fanouškům.

27
    Jeden z domácí teď při odehrání míče do bezpečí nešťastně podklouzl. Nyní z toho je roh pro Vltavín.

28
    Ve vápně domácích se díky pískotu sudího musel provinit hráč hostů útočným faulem.

29
    Nyní se schylovalo k prvnímu gólu domácího Benešova! Míč se po kontaktu s jedním hráčem žlutých dostal až před osamoceného brankáře! Být tam někdo z domácích, je z toho rázem stoprocentní gólovka!

30
    Benešov se hnal do hezkém centru do vápna soupeře. Na jeho hranici ovšem předvedl hezkou obrannou práci Abena a útok domácích tak na chvíli zlikvidoval.

31
    Domácí mužstvo se dostalo ke střele, která končí v náručí brankáře Koblence.

32
    Rohový kop Vltavínu.

33
    Dva hráči hostů se teď ošklivě srazili při pokusu odehrát míč do bezpečí.

34
    Fotbalisti se zdají být v pořádku a my můžeme pokračovat.

35
    Abena před vápnem přihrál svému spoluhráči, který ihned napálil míč na bránu. Tam byl ovšem již připravený domácí brankář.

36
    Balón se rychle přenesl zase k brance hostů, kde se chystá odkop od brány.

37
    Dlouhé vhazování zelených dokázali domácí odehrát jen na další roh hostů.

38
    Míč následně chytnul brankář Tetour a ihned vyslal vysoký centr na nabíhajícího spoluhráče do útoku.

39
    Benešov bude zahrávat rohový kop.

40
    Z něj taktéž nic zajímavého nevzniklo a dopředu můžou jít hosté.

41
    Domácí se blýskli nedovoleným zákrokem, z čehož vyplyne standartka Vltavínu.

42
    Hosté se nakonec rozhodli pro přihrávku na krátko, jenž větší myšlenku neměla, jelikož se hned k míči dostali domácí.

43
    Nyní se standartka opakuje. Míč letěl až do šestnáctky kde si jej po menší hrozbě hostů bere Koblenc.

44
    Vypadalo to, že se domácí dostanou do přečíslení, avšak sudí si všiml předešlého nedovoleného zákroku a celou akci Benešova tak ukončuje.

45
    Domácí fanoušci se hodně vztekají! Jejich útočník šel sám na brankáře, vzápětí po měnším kontaktu s obráncem hostů ve vápně spadl a ke střele se tak nedostal. Rozhodčí však ukazuje, že tohle pokutový kop nebude.

45+1

První polovina je u konce. Po velké šanci fotbalistů domácích se rozhodl rozhodčí ukončit poločas. Po 45 minutách tak hosté vedou 0:1 zásluhou gólu Hovorky ze 4. minuty a jsou blízko k dosažení důležitých bodů do tabulky.

46

47
    První žlutá karta! Získává ji domácí hráč Vosáhlo.

48
    Domácí se znovu nachomýtli v obrovské šanci, ale propálit brankáře Koblence nedokázali!

50
    Faul ve středu hřiště. Míč si berou zelení hosté.

51
    Další provinění domácích. Tentokrát mají hosté standartku blíže k bráně domácích.

52
    Střela po krátké rozehrávce skončila vysoko nad břevnem.

53
    Útočit můžou také domácí, kteří se zdržují před vápnem Vltavínu.

54
    Hezká střela jednoho z domácích na bránu si vysloužila od fanoušků potlesk.

56
    Obrovská chyba domácích znamená opětovné lovení míče v jejich síti! Brankář Tetour omylem nahrál přímo na kopačky LUKÁŠE VESELÉHO, jenž posílá svůj tým do dvoubrankového vedení!
    56. VESELÝ - 0:2

57
    Odkop od brány domácích.

58
    Krásný skluz jednoho z domácích obránců, který svého soupeře čistě obral o míč.

59
    Faul zelených. Hnát do útoku se můžou pro změnu domácí.

60
    Šance Benešova! Domácí vyslali střelu na brankáře Koblence, jenž dnes chytá úplně vše!

61
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vrňák, přichází Brokeš.

63
    U míče domácí.

64
    Balon získávají po faulu domácích hráči Vltavínu. Následuje rohový kop.

65
    Domácí se konečně na chvíli osvobozují a směřují do útoku.

67
    Defenzíva hostů odkopává míč na roh domácích.

68
    Po centru od praporku zkoušel své štěstí jeden z domácích přímo z voleje. Střela mu však nesedla.

68
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Slanina.

70
    Hosté odskakují již do tříbrankového vedení! Přesnou střelou z hranice vápna se blýskl LUKÁŠ VESELÝ a překonává tak gólmana Tetoura.
    70. VESELÝ - 0:3

71
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Tichý.

73
    Hosté obírají domácí před svým vápnem o míč.

74
    Jeden z fotbalistů hostů teď na hranici šestnácky předvedl nepřesnou přihrávku, čímž dává možnost domácím zaútočit.

75
    Balón se zpět vrací na kopačky Vltavínu.

76
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází M.Lauricella, přichází Srb.
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Eichler, přichází Pouzar.

77
    Místní fanoušci svůj celek i přes nepříznivé skóre nadále podporují a ženou hráče ke vstřelení alespoň jediné branky.

78
    Rohový kop pro hráče v žlutých dresech.

79
    Roh se opakoval, tentokrát se ke střele dostal Slanina, jehož točivá střela o kousek minula bránu.

80
    Odkop od brány hostů.

81
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Veselý, přichází Špaček.

82
    Benešov nepřesným pasem přihrál na soupeřovi kopačky a hned se z toho zrodilo pár nebezpečných akcí.

83
    Domácí hráči se snaží na půli hostů kombinovat.

84
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vosáhlo, přichází Rataj.

85
    Hráči si jsou již vědomi jak zápas skončí a tak hrají více ofenzivně.

86
    Balón se teď v rámci pár sekund dostal od jednoho brankáře ke druhému a zpět.

88
    Pedro se dostal s míčem až do vápna, kde přízemní střelou prověřil pozorného brankáře Koblence!

89
    Další střela domácích tentokrát míjí tři tyče. Odkop od brány.

90
    I na druhé straně se schylovalo k nebezpečí. Znovu však střela končí mimo branku.

90+1

Je tu konec! Rozhodčí stejně jako v prvním poločase nenastavil ani minutu a hosté můžou slavit důležité tři body. Dnes jsme mohli vidět hned tři branky, všechny skončili v síti domácích. O tu první se postaral z kraje utkání Martin Hovorka, který ve 4. minutě přiměl domácího brankáře k prvnímu lovu v jeho bráně. Další gól byl k vidění až ve druhém poločase, kdy v 55. minutě poslal nejlepší střelec ČFL, Lukáš Veselý, svůj tým již do dvoubrankového vedení. Ten samý borec se o čtvrt hodiny opět prosadil a definitivně tak rozhodl o vítězi tohoto klání.

Děkuji vám za pozornost a u dalšího onlajnu na shledanou. (12:12:00)