Benešov – Vltavín 0:3 (kon.) | Převýšov – Živanice 2:1 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 0:1 (kon.)
Dobrovice – Litoměřicko 0:0 (3:5 po pen.) | Velvary – Zápy 0:1 (kon.)
FK Benešov
0:3 (0:1)
Loko Vltavín
Sobota 27.04.2019, 10:15Česká fotbalová liga • 25. kolo

Je tu konec! Rozhodčí stejně jako v prvním poločase nenastavil ani minutu a hosté můžou slavit důležité tři body. Dnes jsme mohli vidět hned tři branky, všechny skončili v síti domácích. O tu první se postaral z kraje utkání Martin Hovorka, který ve 4. minutě přiměl domácího brankáře k prvnímu lovu v jeho bráně. Další gól byl k vidění až ve druhém poločase, kdy v 55. minutě poslal nejlepší střelec ČFL, Lukáš Veselý, svůj tým již do dvoubrankového vedení. Ten samý borec se o čtvrt hodiny opět prosadil a definitivně tak rozhodl o vítězi tohoto klání.

Děkuji vám za pozornost a u dalšího onlajnu na shledanou. (12:12:00)

90+1

90
    I na druhé straně se schylovalo k nebezpečí. Znovu však střela končí mimo branku.

89
    Další střela domácích tentokrát míjí tři tyče. Odkop od brány.

88
    Pedro se dostal s míčem až do vápna, kde přízemní střelou prověřil pozorného brankáře Koblence!

86
    Balón se teď v rámci pár sekund dostal od jednoho brankáře ke druhému a zpět.

85
    Hráči si jsou již vědomi jak zápas skončí a tak hrají více ofenzivně.

84
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vosáhlo, přichází Rataj.

83
    Domácí hráči se snaží na půli hostů kombinovat.

82
    Benešov nepřesným pasem přihrál na soupeřovi kopačky a hned se z toho zrodilo pár nebezpečných akcí.

81
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Veselý, přichází Špaček.

80
    Odkop od brány hostů.

79
    Roh se opakoval, tentokrát se ke střele dostal Slanina, jehož točivá střela o kousek minula bránu.

78
    Rohový kop pro hráče v žlutých dresech.

77
    Místní fanoušci svůj celek i přes nepříznivé skóre nadále podporují a ženou hráče ke vstřelení alespoň jediné branky.

76
    Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází M.Lauricella, přichází Srb.
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Eichler, přichází Pouzar.

75
    Balón se zpět vrací na kopačky Vltavínu.

74
    Jeden z fotbalistů hostů teď na hranici šestnácky předvedl nepřesnou přihrávku, čímž dává možnost domácím zaútočit.