Sandhausen – Kiel 3:2 (kon.) | St. Pauli – Regensburg 4:3 (kon.) | Magdeburg – Fürth 2:1 (kon.)
1. FC Magdeburg
2:1 (2:1)
SpVgg Greuther Fürth
Sobota 27.04.2019, 13:00 • MDCC-Arena (Magdeburg) • 2. německá Bundesliga • 31. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 17:16. (14:54:47)

Během druhého poločasu se nic zvláštního nestalo kromě dvojšance Magdeburgu v 69. minutě, při kterých se zaskvěl brankář Burchert. Magdeburg si tak připisuje důležité tři body do boje o záchranu soutěže. Hezké odpoledne všem.

90+3

90+3
    Útočný faul Redonda u pravé postranní čáry.

90+2
    Beck netakticky neudržel míč co nejblíže rohového praporku.

90+1
    Výborně u brankové čáry Steffen Schäfer vypekl s dorážejícím Maximilianem Saurem.