Rheindorf Altach – Wacker 1:4 (kon.) | Rapid – Hartberg 3:4 (kon.) | Mattersburg – Admira 1:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
1:4 (1:1)
FC Wacker Innsbruck
Sobota 27.04.2019, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • O udržení

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:52)

Je konec, favorizovaný Altach dostal doma pěknou nálož od posledního Innsbrucku v podobně výsledku 1:4! Altach měl v první půli drtivou převahu, kterou ale vyjádřil jen jedním gólem. Innsbruck se po celou dobu spoléhal na brejky, ve druhé půli k tomu navíc hosté přidali i lepší pohyb a najednou to byl Innsbruck, kdo diktoval tempo hry. Altach nedokázal najít protizbraň na výborně hrajícího soupeře, který navíc dokázal trestat i hloupé chyby soupeře.

90+3

90+3
    Již ve třetí minutě sledujeme marnou snahu domácích o nějakou kloudnou akci na polovině Innsbrucku.

90+2
    Hidajet Hankič (Wacker) nespěchá s odkopem od své branky.

90+1
    Pohled do tváří domácích borců je výmluvný, takový výsledek nečekal asi vůbec nikdo.

90
    Innsbruck dnes velmi dobrým taktickým výkonem spěje k přerušení čtyřzápasové série porážek.
    89. Daniele GABRIELE - 1:4

89
    Wacker právě vstřelil branku!
    Krutý debakl favorizovaného Altachu zřejmě dovršil DANIELE GABRIELE, který opět zužitkoval rychlý protiútok svého mužstva a z hranice vápna přeloboval bezmocného Kobrase.

89
    Innsbruck pod velkým tlakem, chyba gólmana Hankiće, kterou ale nepotrestal Mërgim Berisha.

88
    Odkop od branky Altachu, který se hned dostává na polovinu Innsbrucku.

87
    Innsbruck se již nikam dopředu nežene, vedení o dva góly je, zdá se, dostatečné pro konečné vítězství.

86
    Útočným faulem končí snaha domácích, míč pro Innsbruck.

85
    Hidajet Hankič (Wacker) musel bleskově ven z branky, aby stihl odehrát míč před sprintujícím Berishou, což se mu povedlo.

84
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Lukas Hupfauf, přichází Stefan Meusburger.

82
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Christian Gebauer, přichází Adrian Grbic.
    80. Alexander GRUNDLER - 1:3

80
    Samuel Yves Oum Gouet (Rheindorf Altach) chybuje, když poslal celkem nepochopitelný pas z pravé strany na střed, kde se míče chopil ALEXANDER GRUNDLER, který nasprintoval do vápna a tam prostřelil gólmana soupeře.

Martin Dvořák

Branky: 34. M. Berisha (pen.) – 23. Dedić, 60. Dedić, 80. Grundler, 89. Gabriele

Karty:   73. Fischer (ALT) – 26. Maak (WCK), 49. Kerschbaum (WCK), 62. Taferner (WCK), 74. Hupfauf (WCK)

SC Rheindorf Altach: Kobras – Oum Gouet, Zech, Nutz, Schreiner – Meilinger (63. Gubari), Piesinger (72. Dobras), Zwischenbrugger, Fischer – Gebauer (82. Grbic), M. Berisha.
    Náhradníci: Duraković – Gubari, Grbic, Luckeneder, Anderson, Karić, Dobras.

FC Wacker Innsbruck: Knett (46. Hankič) – Hupfauf (84. Meusburger), Maak, Maranda, Klem – Henning, Kerschbaum, Taferner (76. Gabriele) – Grundler, Dedić, Horvath.
    Náhradníci: Hankič – Durmus, Meusburger, Satin, Gabriele, Rakowitz, Freitag.

Rozhodčí: Weinberger – Heindenreich, Pichler