Rheindorf Altach – Wacker 1:4 (kon.) | Rapid – Hartberg 3:4 (kon.) | Mattersburg – Admira 1:1 (kon.)
SC Rheindorf Altach
1:4 (1:1)
FC Wacker Innsbruck
Sobota 27.04.2019, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakouská Bundesliga • O udržení

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:52:52)

Je konec, favorizovaný Altach dostal doma pěknou nálož od posledního Innsbrucku v podobně výsledku 1:4! Altach měl v první půli drtivou převahu, kterou ale vyjádřil jen jedním gólem. Innsbruck se po celou dobu spoléhal na brejky, ve druhé půli k tomu navíc hosté přidali i lepší pohyb a najednou to byl Innsbruck, kdo diktoval tempo hry. Altach nedokázal najít protizbraň na výborně hrajícího soupeře, který navíc dokázal trestat i hloupé chyby soupeře.

90+3

90+3
    Již ve třetí minutě sledujeme marnou snahu domácích o nějakou kloudnou akci na polovině Innsbrucku.

90+2
    Hidajet Hankič (Wacker) nespěchá s odkopem od své branky.

90+1
    Pohled do tváří domácích borců je výmluvný, takový výsledek nečekal asi vůbec nikdo.

90
    Innsbruck dnes velmi dobrým taktickým výkonem spěje k přerušení čtyřzápasové série porážek.
    89. Daniele GABRIELE - 1:4

89
    Wacker právě vstřelil branku!
    Krutý debakl favorizovaného Altachu zřejmě dovršil DANIELE GABRIELE, který opět zužitkoval rychlý protiútok svého mužstva a z hranice vápna přeloboval bezmocného Kobrase.

89
    Innsbruck pod velkým tlakem, chyba gólmana Hankiće, kterou ale nepotrestal Mërgim Berisha.

88
    Odkop od branky Altachu, který se hned dostává na polovinu Innsbrucku.

87
    Innsbruck se již nikam dopředu nežene, vedení o dva góly je, zdá se, dostatečné pro konečné vítězství.

86
    Útočným faulem končí snaha domácích, míč pro Innsbruck.

85
    Hidajet Hankič (Wacker) musel bleskově ven z branky, aby stihl odehrát míč před sprintujícím Berishou, což se mu povedlo.

84
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Lukas Hupfauf, přichází Stefan Meusburger.

82
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Christian Gebauer, přichází Adrian Grbic.
    80. Alexander GRUNDLER - 1:3

80
    Samuel Yves Oum Gouet (Rheindorf Altach) chybuje, když poslal celkem nepochopitelný pas z pravé strany na střed, kde se míče chopil ALEXANDER GRUNDLER, který nasprintoval do vápna a tam prostřelil gólmana soupeře.

79
    Míč v držení domácích, kteří se snaží něco vymyslet na polovině Innsbrucku, zatím marně.

77
    Innsbruck zahrozil po pravé straně, kdy se Sascha Horvath dostal ke střele a Martin Kobras (Rheindorf Altach) parádním zákrokem míč vytěsnil.

76
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Matthaus Taferner, přichází Daniele Gabriele.

75
    Mërgim Berisha (Rheindorf Altach) rozehrál přímý kop zpoza vápna Innsbrucku a branku Hankiće jen těsně přestřelil.

74
    Žlutou kartu dostává Lukas Hupfauf (FC Wacker Innsbruck).

73
    Žlutou kartu dostává Manfred Fischer (SC Rheindorf Altach).

73
    Bryan Henning (Wacker) fauluje na vlastní polovině, domácí získávají volný kop.

72
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Simon Piesinger, přichází Kristijan Dobras.

72
    Matthaus Taferner (Wacker) rozehrál rohový kop z pravé strany, míč si ale bere ze vzduchu domácí gólman Kobras.

71
    Zlatko Dedić (Wacker) zaútočil na hattrick, Martin Kobras (Rheindorf Altach) jeho štiplavou střelu z levé strany dokázal vytěsnit na roh.

70
    Čeká nás posledních dvacet minut utkání, v němž Admira prohrává o gól s Innsbruckem, který dokázal otočit zápas z 0:1 na 2:1, odvezou si hosté tři body?

68
    Simon Piesinger (Rheindorf Altach) to zkusil z velké dálky, trochu marný pokus...

67
    Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč na svých kopačkách.

65
    Míč na polovině Innsbrucku, hosté drží těsné vedení.

63
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Marco Meilinger, přichází Šerko Kareem Gubari.

62
    Žlutou kartu dostává Matthaus Taferner (FC Wacker Innsbruck).
    60. Zlatko DEDIĆ - 1:2

60
    No vida, hosté jdou do vedení! Sascha Horvath (Wacker) potáhl míč do vápna, z pravé strany nadvakrát poslal míč před branku, kde z malého vápna v poklidu zakončil nikým nehlídaný ZLATKO DEDIĆ.

60
    Je za námi hodina hry, Innsbruck byl v první pod velkým tlakem, což se ale vstupem do druhé půle změnilo. Jsou to hosté, kteří byli v první patnáctiminutovce druhé půle lepší.

58
    Útočným faulem končí akce Innsbrucku, provinil se Matthias Maak.

57
    Matthaus Taferner (Wacker) rozehrál, ale jeho centr končí na prvním bránícím hráči, takže domácí se v pohodě ubránili.

56
    Innsbruck vybojoval rohový kop, Matthaus Taferner bude rozehrávat z pravé strany.

56

55
    Samuel Yves Oum Gouet (Rheindorf Altach) si bere míč a bude moci vhazovat z pravé strany, na své polovině.

54
    Hosté nenaložili s touto standardkou ideálně.

53
    Christian Klem (Wacker) faulován u pokutového území soupeře.

52
    Innsbruck vstoupil velmi dobře do druhého poločasu, hosté jsou o hodně aktivnější, oproti první půli.

50
    Mërgim Berisha (Rheindorf Altach) rozehrál přímý kop zpoza vápna soupeře, branku přestřelil.

49
    Žlutou kartu dostává Roman Kerschbaum (FC Wacker Innsbruck).

48
    Innsbruck se drží u vápna soupeře, před útočícím Matthausem Tafernerem odkopává bránící Emanuel Schreiner (Rheindorf Altach) míč do autu.

47
    Další rychlý brejk hostů, tentokrát po levé straně, vše ale končí ztrátou míče.

46
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Christopher Knett, přichází Hidajet Hankič.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:03.

Je za námi první poločas utkání, v němž je Altach jasně lepší, Innsbruck se spoléhá na rychlé brejky, z nichž ale hosté dokáží nebezpečně zahrozit. Po prvním poločase je stav nerozhodný, což je výsledek, s nímž musí být hosté spokojeni, vzhledem k tomu, jakou měl Altach v první půli převahu.

45+3

45+1
    Altach zůstává opět na polovině Innsbrucku, domácí mají k dispozici autové vhazování z pravé strany.

45
    Christian Gebauer (Rheindorf Altach) to zkusil ze střední vzdálenosti, sestřelil bránícího Marandu.

44
    Alexander Grundler (Wacker) fauluje u půlící čáry, míč pro Altach.

43
    Hosté jsou znovu pod tlakem, Altach se drží na jeho polovině.

41
    Matthaus Taferner (Wacker) musel za postranní čáru, ale vypadá to, že bude moci pokračovat v zápase.

40
    Domácí rozehráli roh z levé strany, míč zasáhl Matthause Tafernere (Wacker) do hlavy, ten se skácel na trávník, nyní se nehraje.

39
    Altach vybojoval roh, který domácí rozehrají z levé strany.
    38. Christian Gebauer (Rheindorf Altach) těsně minul branku Innsbrucku

38
    Zajímavá střela Christiana Gebauera (Rheindorf Altach), který to zkusil z levé strany a jen těsně minul branku Innsbrucku.

37
    Domácí ubránili standardku Innsbrucku a sami nyní útočí.

36
    Altach se nyní musí bránit, hosté vybojovali zajímavou standardku.
    34. Mërgim BERISHA - 1:1

34
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají stav zápasu, když nařízený pokutový kop proměnil MËRGIM BERISHA.

33
    Hraje se ve středu hřiště, Lukas Hupfauf (Wacker) zkusil poslat míč k vápnu Altachu, byl to špatný nákop.

32
    Simonu Piesingerovi (Rheindorf Altach) odskakuje míč od nohy, při pokusu od zpracování, míč získává soupeř.

31
    Nepřesným pasem na levou stranu končí akce domácích. Míč byl ale tečován, takže domácí mohou vhazovat z levé strany.

30
    Je za námi první půl hodina hry a zatím je to překvapivé skóre, kdy se Innsbruck ujal vedení, byť byl převážnou dobu pod velkým tlakem Altachu.

29
    Akce domácích po pravé straně, míč končí v autu, ale vhazuje Marco Meilinger (Rheindorf Altach).

28
    Innsbruck při chuti, hosté zaútočili z pravé strany, následně ale fauluje Roman Kerschbaum (Wacker).

26
    Žlutou kartu dostává Matthias Maak (FC Wacker Innsbruck).

25
    Rohový kop pro domácí, ti budou rozehrávat z pravé strany.
    23. Zlatko DEDIĆ - 0:1

23
    Šok pro doposud velmi dobře hrající Altach! Domácí nezachytili pas za obranu, kam si naběhl ZLATKO DEDIĆ. Ten byl sice bráněn Janem Zwischenbruggerem, ale i přesto se dokázal prosadit a prostřelit Kobrase v domácí brance.

21
    Matthaus Taferner (Wacker) přestřeluje branku domácích.

20
    Je za námi prvních dvacet minut, je to víceméně na jednu bránu, Innsbruck je pod velkým tlakem, hosté ale stále odolávají.

18
    Marco Meilinger (Rheindorf Altach) nedostihl pas na levém křídle, míč končí v autu.

17
    Innsbruck se sporadicky dostává přes půlící čáru.

15
    Útočným faulem končí akce domácích, míč pro Innsbruck.

14
    Altach znovu na útočné polovině, Innsbruck stále pod tlakem.

13
    Benedikt Zech (Rheindorf Altach) je již v pořádku a hra může pokračovat.

11
    Benedikt Zech (Rheindorf Altach) končí na trávníku a musí být ošetřován.

10
    Christian Gebauer (Rheindorf Altach) neudržel míč na svých kopačkách, autové vhazování hostů.

9
    Na konci celé útočné akce Innsbrucku je nepřesný střelecký pokus Romana Kerschbauma, míč si bere Martin Kobras (Rheindorf Altach).

8
    Hosté vybojovali rohový kop, rozehrávat budou z pravé strany.

7
    Hraje se ve středu hřiště, domácí mají v úvodu zápasu převahu.

6
    K brankáři Kobrasovi míří malá domů, domácí rozehrávají.

5
    Christian Gebauer (Rheindorf Altach) se z levé strany dostal ke střele, brankáře Knetta ale překonat nedokázal.

4
    Domácí rozehráli z pravé strany, byla z toho střela Benedikta Zecha mimo branku.

3
    Mërgim Berisha (Rheindorf Altach) vybojoval rohový kop pro svůj tým.

1

SC Rheindorf Altach: Kobras – Oum Gouet, Zech, Nutz, Schreiner – Meilinger, Piesinger, Zwischenbrugger, Fischer – Gebauer, M. Berisha.
    Náhradníci: Duraković – Gubari, Grbic, Luckeneder, Anderson, Karić, Dobras.

FC Wacker Innsbruck: Knett – Hupfauf, Maak, Maranda, Klem – Henning, Kerschbaum, Taferner – Grundler, Dedić, Horvath.
    Náhradníci: Hankič – Durmus, Meusburger, Satin, Gabriele, Rakowitz, Freitag.

Rozhodčí: Weinberger – Heindenreich, Pichler.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Martin Dvořák

Branky: 34. M. Berisha (pen.) – 23. Dedić, 60. Dedić, 80. Grundler, 89. Gabriele

Karty:   73. Fischer (ALT) – 26. Maak (WCK), 49. Kerschbaum (WCK), 62. Taferner (WCK), 74. Hupfauf (WCK)

SC Rheindorf Altach: Kobras – Oum Gouet, Zech, Nutz, Schreiner – Meilinger (63. Gubari), Piesinger (72. Dobras), Zwischenbrugger, Fischer – Gebauer (82. Grbic), M. Berisha.

FC Wacker Innsbruck: Knett (46. Hankič) – Hupfauf (84. Meusburger), Maak, Maranda, Klem – Henning, Kerschbaum, Taferner (76. Gabriele) – Grundler, Dedić, Horvath.

Rozhodčí: Weinberger – Heindenreich, Pichler