Jihlava – Zlín 2:2 (3:4 po pen.) | Olomouc – Příbram 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Brno 2:1 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 2:2 (4:5 po pen.) | Ostrava – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Karviná – Pardubice 1:1 (2:1 po pen.)
Slovácko – Plzeň 3:2 (kon.)
1.FC Slovácko
3:2 (2:1)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 27.04.2019, 14:15 • Fotbalový areál Širůch, Uherské Hradiště • Celostátní liga staršího dorostu • 23. kolo

Druhý poločas byl vyrovnaný, Plzeň se pokoušela o vyrovnání. Místy se jim dařilo dostávat soupeře pod tlak. Nakonec přišla penalta pro domácí, kteří se nakonec uklidnili. Hosté už jen v závěru korigovali pokutovým kopem. (16:12:11)

90+5

90+4
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je KAREL ŽILÁK.

90+3
    Žlutou kartu dostává Netolička (1.FC Slovácko).

Dnešní utkání sleduje 49 diváků.

90
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Ruda, přichází Lehký.

85
    Žlutou kartu dostává Hajnoš (1.FC Slovácko).

85
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je MICHAL KOHÚT.

84
    Žlutou kartu dostává Riedl (FC Viktoria Plzeň).

82
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Křižák, přichází Kratochvíla.

80
    Žlutou kartu dostává Gabriel (FC Viktoria Plzeň).

75
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pecháček, přichází Koželuh.

73
    Žlutou kartu dostává Baran (1.FC Slovácko).

65
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Vecheta, přichází Švrček.

57
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Abdul, přichází Velecký.

56
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Kuhajda, přichází Václavík.

46

Slovácko bylo v prvním poločase aktivnější, více útočilo. V posledních deesti minutách Plzeň vyrovnala hru a byla nebezpečná před domácí brankou.