Amiens – Štrasburk 0:0 (kon.) | Angers – Remeš 1:1 (kon.) | Caen – Dijon 1:0 (kon.)
Lille – Nîmes 5:0 (kon.) | Nice – Guingamp 3:0 (kon.) | Saint-Étienne – Toulouse 2:0 (kon.)
Marseille – Nantes 1:2 (kon.)
Lille OSC
5:0 (0:0)
Nîmes Olympique
Neděle 28.04.2019, 15:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo
    90+2. Rui FONTE - 5:0

90+2
    Lille právě vstřelilo branku!
    Lille završuje vynikající druhou polovinu zápasu pátou brankou! Pépého volný přímý kop ještě zastavila obranná zeď, následně se ale balon odrazil přesně proti noze RUII FONTEMU, který napálil střelu nechytatelně k tyči.
    83. Nicolas PÉPÉ - 4:0

83
    Čtvrtý zásah ve druhém poločase! Rafael Leao se zbavil na levé straně bránící hráče, následně postupoval z úhlu do pokutového území. Už sice mohl pálit, ale ještě poslal míč přesně k NICOLASI PÉPÉMU, který dopravil balon do prázdné branky.

Pro Pépého to je již dvacátý gól v letošním ročníku Ligue 1!
    71. Zeki CELIK - 3:0

71
    Ve druhém poločase Lille dominuje! Po soubojích na pravé straně se odrazil balon k nohám Mendese. Následně si naběhl do pokutového území ZEKI CELIK, který chladnokrevně přehodil vyběhnutého Bernardoniho.
    66. Jonathan BAMBA - 2:0

66
    Lille se prosazuje podruhé. Youssouf Koné měl na levé straně spoustu prostoru pro milimetrový centr do pokutového území. Balon přistál přesně na hlavě JONATHANA BAMBY, který umístil hlavičku ideálně ke vzdálenější tyči.
    53. Loïc RÉMY - 1:0

53
    Lille se dostává do vedení! Po ztrátě ve středu pole muselo Nimes spěchat do obrany. Hosté se nestačili zformovat před vápnem, naopak Soumaré naservíroval míč do šestnáctky LOÏCU RÉMYMU, který překonal Bernardoniho střelou ke vzdálenější tyči.

Vít Schück

Branky: 53. Rémy (Soumaré), 66. Bamba (Y. Koné), 71. Celik (Mendes), 83. Pépé (Leao), 90+2. R. Fonte

Karty:   27. Rémy (LIL) – 35. Miguel (NOQ), 52. Bobichon (NOQ)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:11.
    Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte (C), Gabriel, Y. Koné – Mendes, Soumaré – Pépé, Ikoné (83. Araújo), Bamba (79. R. Fonte) – Rémy (70. Leao).
    Náhradníci: Koffi – Araújo, Pied, R. Fonte, Leao, Dabila, Niasse.

Nîmes Olympique: Bernardoni – Miguel, Paquiez, Lybohy, Ripart (C) – Savanier, Valls, Bobichon – Thioub (87. Maouassa), Guillaume (67. Alioui), Denis Bouanga (79. Alakouch).
    Náhradníci: Valette – Alioui, Alakouch, Harek, Valdivia, Maouassa, Bozok.

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Stien