Žižkov – Varnsdorf | 2:0 (kon.) | | | Chrudim – Jihlava | 4:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Sokolov | 1:0 (kon.) |
Vlašim – Vítkovice | 1:0 (kon.) | | | Brno – Znojmo | 2:0 (kon.) |
Leicester – Arsenal | 3:0 (kon.) | | | Burnley – Manchester City | 0:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – Chelsea | 1:1 (kon.) |
Valencia – Eibar | 0:1 (kon.) | | | Girona – Sevilla | 1:0 (kon.) | | | Real Sociedad – Getafe | 2:1 (kon.) |
Villarreal – Huesca | 1:1 (kon.) | | | Rayo Vallecano – Real Madrid | 1:0 (kon.) |
Hoffenheim – Wolfsburg | 1:4 (kon.) | | | Norimberk – Bayern | 1:1 (kon.) |
Frosinone – Neapol | 0:2 (kon.) | | | Chievo – Parma | 1:1 (kon.) | | | Spal – Janov | 1:1 (kon.) |
Sampdoria – Lazio | 1:2 (kon.) | | | Turín – AC Milán | 2:0 (kon.) |
Amiens – Štrasburk | 0:0 (kon.) | | | Angers – Remeš | 1:1 (kon.) | | | Caen – Dijon | 1:0 (kon.) |
Lille – Nîmes | 5:0 (kon.) | | | Nice – Guingamp | 3:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Toulouse | 2:0 (kon.) |
Marseille – Nantes | 1:2 (kon.) |
Ružomberok – Sereď | 1:0 (kon.) |
Plzeň – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Olomouc – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Ostrava – Bohemians 1905 | 1:3 (kon.) |
Zlín – Dukla Praha | 3:1 (kon.) | | | Karviná – Slavia | 2:3 (kon.) |
Karlovy Vary – Olympia Radotín | 1:1 (3:1 po pen.) | | | Štěchovice – Ústí n/O | 3:0 (kon.) | | | Jirny – Vyšehrad | 0:0 (zruš.) |
Brozany – Písek | 1:1 (4:5 po pen.) |
Uničov – Uh. Brod | 2:2 (kon.) |
Leeds – Aston Villa | 1:1 (kon.) |
Union Berlín – Hamburg | 2:0 (kon.) | | | Aue – Bochum | 3:2 (kon.) | | | Paderborn – Heidenheim | 3:0 (kon.) |
Žilina B – Šamorín | 0:2 (kon.) | | | Lok. Košice – Inter Bratislava | 5:0 (kon.) | | | Dubnica – Petržalka | 4:1 (kon.) |
Club Brugge – Anderlecht | 1:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Beerschot | 2:2 (kon.) |
Chaves – Nacional | 4:1 (kon.) | | | Marítimo – Tondela | 2:0 (kon.) | | | Braga – Benfica | 1:4 (kon.) |
Boavista – Moreirense | 3:1 (kon.) |
Wolfsberger – Salzburg | 2:1 (kon.) | | | St. Pölten – Austria | 1:2 (kon.) | | | Sturm Graz – Linz | 2:3 (kon.) |
Ufa – Ural | 4:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – Jenisej | 2:1 (kon.) | | | Zenit – Samara | 4:2 (kon.) |
FK Krasnodar – CSKA Moskva | 2:0 (kon.) |
Miedź – Wisła Pł. | 3:2 (kon.) | | | Korona – Arka | 0:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Śląsk | 1:1 (kon.) |
Perth Glory – Wellington Phoenix | 5:0 (kon.) |
Kayserispor – Alanyaspor | 1:1 (kon.) | | | Bursaspor – Akhisarspor | 0:0 (kon.) | | | Besiktas – Ankaragücü | 4:1 (kon.) |
konec
OGC Nice
3:0
(1:0)
EA Guingamp
83
|
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Assil Jaziri.
|
|
78
|
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mehdi Merghem, přichází Ludovic Blas.
|
|
78
|
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Youcef Attal, přichází Igniatius Ganago.
|
|
70
|
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Lebogang Phiri, přichází Étienne Didot.
|
|
65
|
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jean-Victor Makengo, přichází Danilo.
|
|
63
|
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Alexandre Mendy.
|
Branky:
9. Attal (Tameze), 68. Attal, 73. Attal (Sacko)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:19.
Rozhodčí: Ben El Hadj – Lombard, Aube
Diváci:
Karty: 16. Dante (NIC), 37. Hérelle (NIC), 38. Tameze (NIC), 72. Burner (NIC) – 19. Merghem (GUG), 70. A. Mendy (GUG), 79. Didot (GUG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:19.
OGC Nice:
Benítez – Burner, Hérelle, Dante (C), M. Sarr – Sacko, Tameze, Lees-Melou – Attal (78. Ganago), Saint-Maximin (83. Jaziri), Makengo (65. Danilo).
Náhradníci: Clementia – Boscagli, Coly, Danilo, Ganago, Srarfí, Jaziri.
Trenér:
EA Guingamp: Caillard – Ikoko, Sorbon (C), Djilobodji, Rebocho – Coco (63. A. Mendy), Phiri (70. Didot), N'Dong – Merghem (78. Blas), Ngbakoto, Thuram.
Náhradníci: Johnsson – Kerbrat, Eboa Eboa, Didot, Blas, Fofana, A. Mendy.
Trenér:
Náhradníci: Clementia – Boscagli, Coly, Danilo, Ganago, Srarfí, Jaziri.
Trenér:
EA Guingamp: Caillard – Ikoko, Sorbon (C), Djilobodji, Rebocho – Coco (63. A. Mendy), Phiri (70. Didot), N'Dong – Merghem (78. Blas), Ngbakoto, Thuram.
Náhradníci: Johnsson – Kerbrat, Eboa Eboa, Didot, Blas, Fofana, A. Mendy.
Trenér:
Rozhodčí: Ben El Hadj – Lombard, Aube
Diváci:
Vendula Zdražilová