Amiens – Štrasburk 0:0 (kon.) | Angers – Remeš 1:1 (kon.) | Caen – Dijon 1:0 (kon.)
Lille – Nîmes 5:0 (kon.) | Nice – Guingamp 3:0 (kon.) | Saint-Étienne – Toulouse 2:0 (kon.)
Marseille – Nantes 1:2 (kon.)
OGC Nice
3:0 (1:0)
EA Guingamp
Neděle 28.04.2019, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (16:53:19)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:8. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:19.

Je dobojováno. Domácí nakonec ve druhém poločase vsítili další dva góly. O všechny se postaral Attal, který dnes hrál velmi dobře. Hráči Nice tak dokráčeli k dalším třem bodům, hosté naopak odešli s prázdnou.

90+3

90+3
    Ještě následovala jedna rozehrávka domácích, ale už se nic nestane. Zápas tak je u samého konce.

90+2
    Zápas jde pomalu, ale jistě do finiše. U balonu jsou stále domácí hráči a ještě to zkoušejí před brankou soupeře, avšak jejich pokus se mezi tři tyče nevešel.

90+2
    Hosté zahrávali rohový kop, po něm však obrana domácích vyrazila míč do bezpečí a do akce tak jdou hráči Nice.

90+1
    Tak se ještě nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase budou nastavovat ještě tři minuty navíc.

90
    Poslední minuta zápasu, uvidíme, jakou dobu hlavní rozhodčí ještě nastaví.

89
    A také hosté se nijak nepředvedli svou střelou před Benítezem, která byla spíše propagační. Následuje tak odkop od jeho branky.

88
    Postupně se tak znovu do blízkosti hostující branky dostali hráči Nice, ale záhy o balon přišli.

87
    Nepřesná střela z levé strany, kterou vyslal Lodovic Blas, balon tak bere do rukavic Benítez a odkopne ho od svého zařízení.

86
    Autové vhazování tentokráte provedli domácí hráči, kteří tak v jeho držení budou nadále.

85
    Domácí pak zahrozili ještě jednou, ale znovu to bylo hodně nepřesné. Po odkopu od Caillardovy branky míří hosté do akce.

85
    Danilo prostrčil míč mez dvěma obránci pro spoluhráče, ten poté svou střelou branku hostů minul.

84
    Domácí se už příliš nikam neženou, pomalu zakládají další akci a míří na polovinu Guingampu. Jejich tempo už ale pochopitelně opadlo. Mají stále dostatečný a nadějný náskok.

83
    U postranní čáry vznikl souboj o balon, který nakonec skončil za čarou. Autové vhazování pro hosty.

83
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Assil Jaziri.

82
    Naopak do další šli hráči Nice a znovu zahrozili před hostující brankou, tu však Caillard uhájil.