Frýdek-Místek – D. Benešov 6:0 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 1:1 (kon.) | Rýmařov – Kroměříž 0:1 (kon.)
Uničov – Hodonín 1:1 (kon.) | Líšeň – Petřkovice 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 0:6 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
0:1 (0:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 01.05.2019, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Jan Silný se stal jediným střelcem tohoto zápasu, díky jeho trefě vyhrává hostující celek o jednu branku. Domácí tým se prosadit nedokázal. (18:19:10)

90+3

90+2
    Hosté se pokouší něco vymyslet na útočné části hrací plochy. Rozehrávat bude ale brankář Jiskry.

90+1
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Marián Kovář, přichází Adam Dvořák.

90+1
    Toman rozehrává od své branky, následně se hosté pokoušeli dostat míč na nabíhajícího Kováře, jenže byl obsazený.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Rýmařovskou akci zastavila poměrně rychle domácí obrana, ke střele se tak domácí mužstvo nedostalo.

88
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tomáš Okleštěk, přichází Vladysalv Marchuk.

87
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, Zavadil hledal spoluhráče před brankou, ale centr byl zblokovaný.

86
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Patrik Kundrátek, přichází Radek Doležal.

86
    Žlutou kartu dostává Jan Silný (SK HS Kroměříž).

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.

83
    Hostující celek rozehrává od své branky, míč dostal na útočnou polovinu, ale Kroměříž se do šance nedostala.

82
    Šupák to zkoušel z otočky, jeho rána končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek vybojoval rohový kop. Cent se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.

77
    Jeden z hostující hráčů byl tvrdě dohraný, zůstal ležet na hrací ploše.

76
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází David Hleba, přichází Martin Kováč.

75
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Milan Moravec, přichází Dominik Krhut.

75
    Dydowicz se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí nad.

73
    Motal kombinuje se spoluhráči, Moravec pokračoval v akci, ale ke střele se nikdo nedostal.

71
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek stále vede o jednu branku.

69
    Daniel Toman vykopává od své branky, následně se hosté dostali do šance, ale míč končí mimo.

65
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat do výraznější šance.

64
    Motal zakončoval zajímavou akci, ale jeho rána končí mimo.

62
    Petr Kameník rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý centr, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal ve hře pokračovat.

60
    Hleba vybojoval autové vhazování na polovině hrací plochy, následně však o míč přišel.

59
    Hosté rozehrávají na své polovině hrací plochy, následně vybojovali rozehrávku.

57
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Tomáš Němec, přichází Jiří Furik.

57
    Další rána Rýmařova končí mimo branku, Němec pálil nad branku, gólman zasahovat nemusel.

55
    Deset minut hry je pryč, zatím na výraznější šanci v tomto poločase čekáme.

53
    Centr se snesl před branku soupeře, ale do šance se domácí nedostali.

51
    Nyní se hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

50
    Kroměříž pokračuje v aktivní hře, sledujeme zatím marné snažení hostů a tlak na polovině soupeře.

49
    Němec to zkoušel individuálně, ale prosadit se nedokázal.

48
    Hostující brankář Toman rozehrává od své branky.

46

45+1

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat.

45+1
    Rohový kop pro domácí. Úspěšný však nebyl.

45
    Ještě jeden výkop domácího Kameníka.

45
    Probíhá poslední minuta, uvidíme, kolik minut se bude k prvnímu poločasu nastavovat.

44
    Lukáš Kundrátek rozehrává volný kop na polovině hrací plochy.

43
    Domácí gólman vykopává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, zdá se, že v tomto duchu se první poločas také dohraje.

43
    Kroměříž pokračuje v aktivní hře, Okleštěk hledal před brankou spoluhráče, ale míč má brankář.
    41. Jan SILNÝ - 0:1

41
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Hostující celek je za svou aktivitu odměněný vedoucí brankou, z dobré pozice dostal balon do branky a gólmana překonal obranou zapomenutý JAN SILNÝ.

41
    Okleštěk to zkoušel individuálně, jeho rána byla nepřesná.

40
    Rohový kop pro hostující celek, centr se snesl před branku, následná rána byla hodně nepovedená.

39
    Hosté hrají nyní hodně aktivně, Motal si nabíhal do volného prostoru, ale ke střele se nedostal.

38
    Kroměříž vymyslela nepřesnou akci, míč končí u domácí brankáře, který rychle vykopává.

37
    Hostující celek se propracoval do střelecké pozice, ale domácí obrana si na poslední chvíli dokázala poradit.

34
    Lukáš Kundrátek rozehrává volný kop na útočné polovině. Centr zamířil před branku, odkud jej vyboxoval Toman.

33
    Jeden z hostujících hráčů, Silný, vypálil z velké dálky, jeho rána končí nad.

33
    Kamínek uvede míč do hry, rozhodl se pro dlouhý výkop.

33
    Hostující celek hraje nyní aktivně, propracoval se do další velmi dobré střelecké pozice, ale rána končí mimo branku.

29
    Němec hledal na útočné polovině Kocúra, který na přihrávku však nedosáhl.

29
    Centr se snesl před branku, ale obrana odhlavičkovala míč.

29
    Rohový kop pro fotbalisty v modrém, tedy pro domácí.

28
    Domácí centr se snesl před branku, ale obrana SK HS si dokázala zodpovědně poradit. Následně je z toho další aut.

27
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy. Jiskra nyní vybojovala autové vhazování.

25
    Petr Kamínek rozehrává od své branky, to už běží skoro šestadvacátá minuta.

25
    Jeleček vhazuje na své polovině, hosté se rychle dostali před branku soupeře, Kovářova rána byla zblokovaná.

24
    Domácí měli k dispozici rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.

22
    Kroměříž znovu rozehrává od své branky, na půlce přišel Okleštěk o míč.

21
    Šmerda se Zavadilem rozehrávají od své branky. Cupák se také zapojil do rozehrávky, jenže následně přišel o míč.

19
    Okleštěk vhazuje na útočné polovině, následná rána končí mimo branku. Vykopávat bude Petr Kameník.

15
    Hostující akci zakončoval nepříliš důraznou ránou Jan Silný. Míč končí mimo branku, vykopávat bude gólman.

14
    Hosté se dopustili útočného faulu, a tak hraje domácí Jiskra.

13
    Kundrátek to zkoušel individuálně, ke střele se dostal Kundrátek Patrik a jeho rána končí mimo.

10
    Další vhazování pro domácí hráče na své polovině. Rýmařov se musí bránit tlaku soupeře, což se mu zatím daří.

9
    Domácí se pokoušeli o rychlou akci, ale Tilkeridis přišel o míč.

8
    Jeleček vedl akci svého celku, následně ovšem Cupák o míč přišel, a pak se dopustil útočného faulu.

8
    Další rána Kroměříže končí mimo branku. Následovat bude výkop Kameníka.

6
    Jeleček vybojoval autové vhazování na své polovině, následně se jeho spoluhráči pokoušeli získat střeleckou pozici.

3
    Další rána byla zblokovaná. Vykopávat bude gólman od své branky.

3
    Rohový kop pro hosty, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit.

3
    Jeleček to zkoušel individuálně, ale jeho akci zblokovaná.

2
    V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek se nemůže propracovat do šance.

1

SK Jiskra Rýmařov: Kameník – Furik, Němec, Kundrátek, Dydowicz, Kocúr (C), Tilkeridis, Šupák, Hleba, Kolísek
    Náhradníci: Baroš – Piroška, Furik J., György, Kováč, Doležal

SK HS Kroměříž: Toman – Šmerda, Zavadil, Cupák, Motal, Okleštěk, Silný, Matoušek (C), Kovář, Jeleček, Moravec
    Náhradníci: Jícha, Vyhlíd, Marchuk, Krhut, Chytil, Dvořák

Rozhodčí: Gasnárek – Tomanec, Marek.

SK Jiskra Rýmařov odehrála 22 zápasů s bilancí 13-4-5 a získala 43 bodů. V tabulce je na druhé pozici za první Líšní. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři, v tom posledním nestačil na Petřkovice 0:1. Předtím si poradil Kroměříží 6:0, Hulínem 3:1, Líšní 3:0 a Hodonínem 1:0.

SK HS Kroměřížodehrál 22 zápasů s bilancí 5-6-11 a získal 21 bodů. Bod ztrácí na čtrnáctý Hulín. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Rýmařovem 6:1 a Valašské Meziříčí 3:0. Tým nestačil na Frýdek-Místek 0:1 a Uherský Brod 1:3. Remíza 1:1 se zrodila s Hulínem.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Moravskoslezské fotbalové ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí SK Jiskra Rýmařov a SK HS Kroměříž.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.