Frýdek-Místek – D. Benešov 6:0 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 1:1 (kon.) | Rýmařov – Kroměříž 0:1 (kon.)
Uničov – Hodonín 1:1 (kon.) | Líšeň – Petřkovice 1:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 0:6 (kon.)
SK Jiskra Rýmařov
0:1 (0:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Středa 01.05.2019, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga • 30. kolo

Jan Silný se stal jediným střelcem tohoto zápasu, díky jeho trefě vyhrává hostující celek o jednu branku. Domácí tým se prosadit nedokázal. (18:19:10)

90+3

90+2
    Hosté se pokouší něco vymyslet na útočné části hrací plochy. Rozehrávat bude ale brankář Jiskry.

90+1
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Marián Kovář, přichází Adam Dvořák.

90+1
    Toman rozehrává od své branky, následně se hosté pokoušeli dostat míč na nabíhajícího Kováře, jenže byl obsazený.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Rýmařovskou akci zastavila poměrně rychle domácí obrana, ke střele se tak domácí mužstvo nedostalo.

88
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Tomáš Okleštěk, přichází Vladysalv Marchuk.

87
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, Zavadil hledal spoluhráče před brankou, ale centr byl zblokovaný.

86
    Střídání v týmu SK Jiskra Rýmařov: ze hřiště odchází Patrik Kundrátek, přichází Radek Doležal.

86
    Žlutou kartu dostává Jan Silný (SK HS Kroměříž).

86
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek míří za výhrou v tomto zápase.

83
    Hostující celek rozehrává od své branky, míč dostal na útočnou polovinu, ale Kroměříž se do šance nedostala.

82
    Šupák to zkoušel z otočky, jeho rána končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek vybojoval rohový kop. Cent se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.