Vítkovice – Prostějov 0:2 (kon.) | Jihlava – Žižkov 4:1 (kon.) | Hr. Králové – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
4:1 (3:0)
FK Viktoria Žižkov
Pátek 03.05.2019, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 26. kolo

Vysočina si tak upevnila druhou příčku v tabulce a na vedoucí Budějovice ztrácí devět bodů. Viktorka zůstává i nadále poslední. (19:57:41)

26. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí.Duel ovlivnila první minuta, kdy byl vyloučen Frizoni. Domácí následnou výhodu jednoho muže v poli dokonale využili a o poločase vedli o tři branky (dvakrát se trefi Klobása a jednou Zoubele) a to spousty další šancí zahodili. Ve druhém poločase se pokusil hosté o drama, když Josef Bazal snížil. Ale o minutu později již Vysočina zase vedla, když se podruhé v zápase trefil Lukáš Zoubele.

90+2

90+1
    Z pravé strany rozehrál rohový kop nakrátko s Jakubem Petrem Samuel Šefčík, ale při pokusu o následný centr podklouzl.

90
    Druhý poločas bude o dvě minuty delší.

88
    Obránce Viktorky je již zpět na hrací ploše a mže se plně zapojit do hry.

88
    Isaac Muleme bude muset být ošetřen.

86
    Žlutou kartu za faul vidí Lamin Jawo.

85
    Ondřej Žežulka chtěl na brankové čáře dorazit míč do brány místo toho trefil nohu Martina Chlumeckého a od rozhodčího vidí žlutou kartu.

83
    Viktorka se usadila na své útočné polovině a následné vteřiny tam zůstane neb se faulem provinil Pavel Šulc.

Dnešní utkání sleduje 1049 diváků.

81
    Akce Viktorky je zastavena neb se Luboš Tusjak ocitl v ofsajdu.

80
    Jiří Klíma se pokusil zlomit gólové prokletí, ale jeho střelu Pavel Soukup chytá.

78
    S centrem do svého vápna si Luděk Vejmola bez problémů poradil.

76
    Žižkov má také dostřídáno, Igora Súkenníka nahrazuje Augusto Batioja.

76
    Standardní situaci rozehrál Jan Javůrek, zamířil na bližší tyč, ale jeho pokus zamířil mimo.

75
    Isaac Meleme zahrál před velkým vápnem rukou a pro domácí se rýsuje dobrá možnost.

74
    Z pravé strany rozehrál rohový kop Jan Javůrek. Ve vápně našel Jiřího Klímu, ale útočník Vysočiny nedokázal přesně zamířit.