Jenisej – Machačkala 3:1 (kon.) | Kazaň – Orenburg 2:0 (kon.)
FC Rubin Kazaň
2:0 (1:0)
FK Orenburg
Pátek 03.05.2019, 15:30 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 27. kolo

Je dobojováno. Kazaň přidala ve druhém poločase druhou branku z pokutového kopu a zaslouženě dnes vítězí. Orenburg se snažil, ale chybělo mu pořádnější a nebezpečnější zakončení. V závěru zápasu měl i menší krátkou převahu nad svým soupeřem. Nicméně nastavený pětiminutový čas již dostala Kazaň míč zpět pod svou kontrolu a v poklidu dohrála tento duel. (17:26:35)

90+5

Zákroky brankáře Jevgenij Frolov: 2.

Zákroky brankáře Ivan Konovalov: 7.

90+4
    Domácí celek nastavený čas zvládá bez problémů a míří za svým dnešním vítězství.

90+3
    Až ve třetí minutě nastavení se hostům daří dostat k míči, ale stále jsou daleko od branky Kazaně.

90+2
    Kazani se v nastaveném čase daří držet protivníka daleko od své branky.

90+1
    Avšak to by se muselo hrát před brankářem Konovalovem. Naopak, Orenburg se nyní musel bránit rohovému kopu svého soupeře a zvládá to bez větších problémů.

90
    Druhý poločas bude nastaven ještě o pět minut, což je dostatek času k tomu, aby Orenburg vsítil branku a znervóznil domácí mužstvo.

89
    Orenburgu se v posledních minutách daří operovat před brankou Kazaně a jejich obrana odolává a drží svůj dvou brankový stav zápasu.

88
    Hostům se nepodařilo dostat do šance ani z následného rohového kopu.

87
    Po standardní situaci Orenburgu přišel centr, ze kterého přišlo zakončení, které míří mimo levou tyč!

87
    Sagitov střídá autora druhé branky Kazaně a Poloz pro dnešní zápas dohrál.

86
    Choren Bajramjan, který je dnes za domácí celek hodně vidět, se pokoušel dostat s míčem středem do vápna. Nakonec byl na poslední chvíli ubráněn.

84
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Danil Stěpanov, přichází Igor Kalinin.

83
    Orenburg zahrával roh, který si rozehrál na krátko. Chvíli kombinoval s míčem a nakonec se nedokázal prosadit.

81
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Vadim Afonin, přichází Arťom Galadžan.

80
    Poslední desetiminutovka a uvidíme, jestli se ještě dočkáme nějaké změny ve skóre.

78
    Hosté to ještě zkouší a nyní nebezpečně operovali v pokutovém území Kazaně, ale míč se spíše pohyboval ve vzduchu a nakonec nepřišlo nebezpečné zakončení směrem na branku.