Roller Storm – Brno 6:9 (kon.) | ILHK Hr. Králové – Černošice 4:7 (kon.) | IHC Olomouc – IHC Kladno 5:2 (kon.)
IHC Nový Jičín – Uh. Brod 11:4 (kon.) | IHC Přerov – Devils Zlín 13:4 (kon.) | IHC Prague Rats – Brno 8:5 (kon.)
Roller Storm – HC Boskovice inline 6:8 (kon.) | IHC Nový Jičín – Devils Zlín 12:6 (kon.) | IHC Přerov – Uh. Brod 15:3 (kon.)
ILHK Hr. Králové – IHC Kladno 6:4 (kon.) | IHC Olomouc – Černošice 11:3 (kon.) | IHC Prague Rats – HC Boskovice inline 9:3 (kon.)
konec
IHC Roller Storm Praha
6:9 (0:2, 2:2, 3:3, 1:2)
Mission Roller Brno
Sobota 04.05.2019, 12:00 • SH Jižní Město, Praha • STILMAT extraliga inline hokeje • 1. kolo
Partner:
   
  41:04
  Brno právě vstřelilo branku!
  Do samostatného kombinačního útoku se dostal JIŘÍ DROBNÝ ve spolupráci se Zdeňkem Kubicou. Po ní dokázal zcela přesně uklidit kotouč k levé tyči branky Stormu. Asistence: Zdeněk Kubica.
   
  39:10
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Pražané snižují opět na rozdíl dvou branek! JAN VESELÝ převzal odražený kotouč přímo od hokejky gólmana, který také z první poslal velmi rychle do odkrytého prostoru u pravé tyče Hrachovinovy svatyně. Asistence: Filip Novák.
   
  37:00
  Brno právě vstřelilo branku!
  Přesto své vedení navyšuje tým z Brna! Po krásné kombinaci poslal kotouč z bezprostřední blízkosti pravé tyče do branky DOMINIK HRACHOVINA. Asistence: Jan Dufek.
   
  35:33
  Brno právě vstřelilo branku!
  A díky tomu ještě v samém závěru třetí čtvrtiny navyšují své vedení! O to se po rychlém protiútoku středem pole postaral ROMAN SKÁCEL. Asistence: Zdeněk Kubica
   
  34:05
  Brno právě vstřelilo branku!
  Využitím další přesilovky jdou Brněnští do vedení! Odražený kotouč po rychlé souhře převzal PAVEL STRÝČEK, který neváhal ani nejmenší okamžik a poslal ho za záda gólmana Roller Stormu.
   
  33:10
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Zdeněk Petráš – 1,5 min., sekání).
   
  30:13
  Brno právě vstřelilo branku!
  Je znovu srovnáno! Na hranici kruhu se dostal ke kotouči ZDENĚK KUBICA, který trefou těsně nad betony pražského gólmana vrací svůj tým do hry. Asistence: Pavel Strýček.
   
  28:45
  To byla velmi nadějná akce v podání Dominika Hrachoviny! Brněnský útočník se ocitl v útočném prostoru zcela sám a z mezikruží také vypálil. K jeho smůle mu ale kotouč sjel po holi a zamířil se to vedle pravé tyče, přičemž se tvrdě odrazil o mantinel.
   
  28:02
  Současné vyloučení:
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Jan Kern – 1,5 min., podrážení).
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Filip Bílek – 1,5 min., hákování).
   
  26:58
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno (Pavel Strýček – 1,5 min., hákování).
   
  26:26
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Pražané otáčejí zprvu velmi nepříznivý vývoj utkání! Odražený kotouč převzal JAKUB FRODL, který tím pádem kompletuje svůj hattrick! Bez asistence.
   
  25:49
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  A je vyrovnáno! Přesilovkovou akci po velmi dlouhé kombinaci ukončil úspěšnou trefou JAKUB FRODL. Asistence: Miroslav Dani, Jan Kern.
   
  25:14
  Vyloučení v týmu Mission Roller Brno (Marek Göndör – 1,5 min., podrážení).
   
  24:24
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Domácí se po úvodním vhazování dostali do střelecké situace, ze které také snížili! Po rychlé kombinaci uklidil kotouč do branky FILIP NOVÁK. Asistence: Zdeněk Petráš, Jan Veselý
   
  19:48
  Brno právě vstřelilo branku!
  Brňané využívají i svou druhou přesilovku a po dlouhé kombinaci v útočném pásmu umístil kotouč do branky Martina Hausera DOMINIK HRACHOVINA. Asistence: Zdeněk Kubica, Jan Dufek.
   
  18:48
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Jan Veselý – 1,5 min., sekání).
   
  18:27
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  A tu také využívají ke vstřelení druhé branky! Z rychlého brejku zahrozil JAKUB FRODL, jehož střela zcela jasně zaplula do Hrachovinovy branky. Asistence: Zdeněk Petráš.
   
  16:19
  Roller Storm právě vstřelil branku!
  Do první gólové situace se dostal i pražský tým! Z brejku po vhazování precizně poslal kotouč za záda Hrachoviny JAN KERN, čímž snižuje nepříznivý stav pro svůj tým. Asistence: Miroslav Dani.
   
  15:30
  Brno právě vstřelilo branku!
  Gól však padl na opačné straně. Z rychlého protiútoku překvapil gólmana Hausera ROMAN SKÁCEL, jemuž nečinilo velký problém kotouč dorazit do branky. Asistence: Pavel Strýček.
   
  10:36
  Vyloučení v týmu IHC Roller Storm Praha (Filip Bílek – 1,5 min., vysoká hůl).
   
  07:41
  Brno právě vstřelilo branku!
  A těží z ní také svou druhou trefu! Po dlouhé kombinaci v útočné třetině se opřel do střely JAN DUFEK, který přímo překonal Hausera a připisuje si již druhou dnešní trefu. Asistence: Zdeněk Kubica, Pavel Strýček.
   
  02:16
  Brno právě vstřelilo branku!
  Z něho také hosté vstřílejí první branku! Z rychlého kontru zahrozil JAN DUFEK, který ve velké rychlosti uklidil kotouč do branky Martina Hausera. Asistence: Petr Hrachovina.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 17. Kern (Dani), 19. Frodl (Petráš), 25. Novák (Petráš, Veselý), 26. Frodl (Dani, Kern), 27. Frodl, 40. Veselý (Novák) – 3. Dufek (P.Hrachovina), 8. Dufek (Kubica, Strýček), 16. Skácel (Strýček), 20. D.Hrachovina (Kubica, Dufek), 31. Kubica (Strýček), 35. Strýček (Hrachovina), 36. Skácel (Kubica), 37. Hrachovina (Dufek), 42. Drobný (Kubica)


  IHC Roller Storm Praha: Hauser (Škubal) – Novák, Bílek (A), Dani, Petráš, Kern, Frodl (C), Matějček, Veselý, Klindera.
  Mission Roller Brno: Hrachovina P. (Chvátal) – Kazlepka, Göndör, Sedláček, Strýček, Hrachovina D., Dufek, Skácel, Drobný, Kubica