Empoli – Fiorentina 1:0 (kon.) | Lazio – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Parma – Sampdoria 3:3 (kon.)
Sassuolo – Frosinone 2:2 (kon.) | Janov – AS Řím 1:1 (kon.) | Neapol – Cagliari 2:1 (kon.)
SSC Neapol
2:1 (0:0)
Cagliari Calcio
Neděle 05.05.2019, 20:30 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A • 35. kolo
    90+8. Lorenzo INSIGNE - 2:1

90+8
    Neapol právě vstřelila branku!
    Zodpovědnost na sebe vzal v zápasu zápasu kapitán LORENZO INSIGNE. Útočník Neapole si postavil míč na značku pokutového kopu, zamířil nekompromisně k pravé straně. Dnes jinak skvěle chytající Cragno padal k opačné tyči.
    87. Dries MERTENS - 1:1

87
    Neapol využívá drtivý tlak a těsně před koncem druhého poločasu srovnává na 1:1! Na levé straně se uvolnil k centru Ghoulam, nadýchaným pasem do vápna našel prostor, kam si nabíhal DRIES MERTENS a ten umístěnou hlavičkou překonal skvělého Cragna.
    66. Leonardo PAVOLETTI - 0:1

66
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    Cagliari se senzačně dostává do vedení! Domácí celek byl téměř celý druhý poločas na útočné polovině, ale nyní bude muset dotahovat. Po zisku balonu přihrával do útoku Deiola, kde byl obsazený Barella, ale parádní patičkou našel zcela volného LEONARDA PAVOLETTIHO a ten umístěnou ránou ke vzdálenější tyči překonal Mereta.

Vít Schück

Branky: 87. D. Mertens (Ghoulam), 90+8. L. Insigne (pen.) – 66. Pavoletti (Barella)

Karty:   64. Younes (NEA), 90+9. L. Insigne (NEA) – 75. Cerri (CAG), 90+6. Cigarini (CAG), 90+11. Barella (CAG)   90+7. Ionita (CAG)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 9:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:12.
    SSC Neapol: Meret – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam – Verdi (63. Callejón), Allan (63. Ruiz), P. Zieliński, Younes (67. Milik) – D. Mertens, L. Insigne (C).
    Náhradníci: Ospina, Karnezis – Ounas, Luperto, Callejón, Rui, Malcuit, Ruiz, Milik.

Cagliari Calcio: Cragno – Cacciatore, Ceppitelli (C), Romagna, Lykogiannis – Deiola (71. Padoin), Cigarini, Ionita – Pavoletti (89. Pisacane), Barella, Cerri (77. Pedro).
    Náhradníci: Aresti, Rafael – Birsa, Pisacane, Théréau, Srna, Despodov, Pedro, Bradarić, Ch. Oliva, Luca Pellegrini, Padoin.

Rozhodčí: Chiffi – Santoro, Dei Giudici