Jihlava – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Teplice – Zlín 1:0 (kon.)
FK Teplice
1:0 (1:0)
FC Zlín
Neděle 05.05.2019, 11:00 • 1.FC Dubí-Pozorka • Juniorská liga – O umístění • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Pěkné dopoledne. Česká juniorská liga má na programu další kolo nadstavbové části, ve skupině poražených týmů na sebe narazí Teplice a Zlín.

Teplice jsou se sedmi body na páté příčce tabulky. Domácí fotbalisté v poledním kole zvítězili jedinou brankou na půdě Třince. Na druhé straně Zlín, který je na tom daleko lépe. Hosté mají třináct bodů, jsou první a ještě ani jednou neprohráli, naposledy doma přehráli Dukli Praha.

Mírným favoritem jsou podle sázkových kanceláří právě hosté. Utkání bude jako hlavní řídit pan Miloš Vitner. Na čárách mu budou pomáhat pánové Tomáš Mokrusch a Zdeněk Vaňkát. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!

FK Teplice: Plachý – Válek, Moncevičs, Mikšovský, Švejda (K), Kuchař, Soungole, Trubač, Vepřovský, Mustafić, Ondrášek
    Náhradníci: Košťál – Vobecký, Baftijar, Šmalcl, Novák

FC Fastav Zlín: Lebánek – Červenka, Košák, Tkadlec Adam, Sklenář, Mlýnek Martin, Mlýnek Vít, Zahradník, Tkadlec Radim, Venený, Nečas
    Náhradníci: Číž – Novák, Gettler, Vičánek

Rozhodčí: Vitner – Mokrusch, Vaňkát.

1

2
    Po úvodním rohovém kopu domácích teď do brejku uháněli hosté. Z levé strany pak do vápna směřoval hodně nepřesný centr.

3
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí jdou do vedení! Po standardní situaci vznikl v pokutovém území hostů závar. Nejlépe se zorientoval DAVID VÁLEK, který střelou z voleje překonal Lebánka!
    3. David VÁLEK - 1:0

4
    Fotbalisté ve žlutých dresech už zase spěchali do přečíslení. Vše vyřešil včasným výběhem brankář Lebánek, roh pro Teplice!

5
    První útočnou akci zlínských hráčů teď na pravé straně zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd!

6
    Na trávníku zůstal ležet Adam Tkadlec a hosté zakopli míč. Vypadá to, že hostující fotbalista bude v pořádku, hra může pokračovat.

7
    Přenesení domácí hry na levou stranu. Vzrušení bylo zbytečné, čárový rozhodčí signalizoval ofsajd, v této statistice máme srovnáno.

9
    Rychlou kombinaci zakončil střeleckým pokusem z pravé strany Nečas. Balón po jeho pokusu mířil vedle tyče!

10
    Tepličtí se snaží o kombinační hru na vlastní polovině hřiště. Soupeř vysoko napadá, do kombinace se zapojil i Plachý.

11
    Balón poskakoval po velkém vápně, jeden z domácích beků jej vzápětí odkopl na polovinu soupeře, už zase hraje Zlín.

12
    S centrovaným míčem z levé strany si poradila domácí obrana jen za cenu rohového kopu, to bude první roh pro Zlín!

13
    Hlavní rozhodčí ponechával výhodu, o pár vteřinek později odpískal faul. To bude zajímavá standardní situace pro Teplice!

14
    Míč si vzal na starost Mustafić, který se pokoušel o technickou střelu. Domácí fotbalista trefil pouze pozornou zeď!

15
    Boj o balón poblíž rohového praporku. Čárový rozhodčí měl celou situaci jako na dlani, další roh pro zlínské fotbalisty.

17
    Kombinaci hostujících hráčů na útočné polovině zastavil hlavní sudí, od kterého se balón odrazil zpět ke zlínskému fotbalistovi.

18
    Další přerušení hry. Před vápnem Teplic zůstal ležet domácí fotbalista, který byl pravděpodobně zasažen skluzem soupeře.

19
    Už se zase hraje, hosté mají v těchto chvílích navrch, na levé straně hřiště vybojovali svůj už třetí rohový kop v zápase.

21
    Jeden z domácích fotbalistů běžel sám na branku. Prováhal vhodný moment na zakončení, vzápětí se marně pokoušel o kličku.

22
    Pořádně vynadáno dostal také zlínský hráč na pravé straně, který se s balónem ocitl někde na malém vápně, jenže zkoušel zaseknout do středu. Domácí se ubránili!

23
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Podle čárového rozhodčího se balón dostal za postranní lajnu, vhazovat budou hosté.

24
    Zlín to zkoušel kombinační hrou po levé straně hřiště. Následoval další nepřesný centr, Plachý bude odkopávat od branky.

25
    Hosté se dostali až do pokutového území soupeře, ovšem jeden ze zlínských hráčů poté v klíčový moment podklouzl.

26
    Pořádný závar před Plachým. Zlínský útočník ležel na zemi, přesto se snažil o zakončení, celou situaci vyřešil domácí gólman.

27
    To byla hodně nepřesná střela kapitána Švejdy z nějakých dvaceti metrů. Nakonec z toho bude autové vhazování pro soupeře.

29
    Po centru z levé strany se někde na hranici penalty dostal k hlavičce Mustafić. Jeho zakončení postrádalo razanci i přesnost.

30
    Hosté si v kombinaci pomohli s brankářem Lebánkem. Ten byl ve složité pozici a odkopával balón pouze do zámezí.

31
    Totožná situace také na druhé straně hřiště. Zlín napadal vysoko a Plachý se dostal do problémů, domácí nakonec přišli o balón.

33
    Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Úvod zápasu byl hodně aktivní z obou stran, tempo však s postupem času opadlo.

34
    Výborný návrat směrem dozadu předvedl Soungole. Domácí fotbalista vzápětí rozjel další domácí akci po pravé straně hřiště.

35
    Zlín se dostal do přečíslení čtyři na tři, přihrávku dostal na levé straně volný Tkadlec, který však tváří v tvář domácímu brankáři neuspěl, hostující fotbalista přestřelil branku!

36
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka prvního poločasu. Už zase jsou to domácí, kteří si přihrávají na polovině soupeře.

38
    To byl hodně ostrý zákrok. Rozhodčí píská útočný faul, domácí fotbalista může být rád, že se vše obešlo bez žluté karty.

39
    Zpoza velkého vápna zakončoval opět kapitán Švejda. V tomto případě byl jeho pokus nadějnější, střela i přesto minula branku!

40
    Po centru z pravé strany zůstal na zadní tyči úplně volný hostující hráč. Po jeho hlavičce se rozezněla branková konstrukce, skóre se nemění!

41
    Švejda si narazil s Mustafičem, poté u lajny bojoval o míč. Balónu se nakonec zmocnil hostující brankář Lebánek.

43
    Hosté jsou v těchto minutách nastěhovaní poblíž velkého vápna soupeře. Zlín vybojoval autové vhazování na pravé straně.

44
    Individuálně to zkoušel Košák. Poslední klička byla navíc, hostující hráč nakonec přišel o balón, odkopávat bude Plachý.

45
    Z nějakých dvaadvaceti metrů napřáhl Mustafić, který pořádně vystrašil hostujícího brankáře. Lebánek vyrážel na rohový kop!

45+1

Úvodní pětačtyřicetiminutovka hry je za námi. Nabídla nám jedinou branku, o kterou se hned v úvodu postarali domácí. Zlín s postupem času přebral iniciativu a v závěru měl dvě stoprocentní příležitosti, Plachému pomohla tyčka!

Druhý poločas začne přibližně ve 12:05.

46

47
    Fotbalisté ve žlutých dresech začali aktivněji, domácí celek vybojoval hned v úvodu druhého poločasu svůj třetí rohový kop.

48
    Hosté se ubránili a pospíchali směrem dopředu. Rohový kop také na druhé straně hřiště, v této statistice máme srovnáno.

49
    Třetí rohový kop během krátké chvíle. Domácí budou rozehrávat z pravé strany, hra se přelévá ze strany na stranu.

51
    V těchto chvílích to byli zase hosté, kteří rozehrávali od rohového praporku. A to hned třikrát během jediné minuty!

52
    Teplice mohly navýšit svůj náskok! Jeden z domácích fotbalistů zakončoval ve skluzu na pravé straně, ovšem Lebánek míč vyrazil do tyče, od které balón směřoval do zámezí!

53
    Za námi je sedm minut druhého poločasu, během kterých se rozehrávalo už osmkrát od rohového praporku, to se nevidí často!

54
    Téměř každá útočná akce teď končí rohovým kopem, hosté budou rozehrávat z pravé strany, devátý roh ve druhém poločase!

56
    Úvodní desetiminutovka druhého poločasu je za námi. Oba celky se střídají v rozehrávkách standardních situací.

58
    Po rohovém kopu Teplic šli hosté rychle dopředu. I hosté budou rozehrávat další roh, celkově už jedenáctý roh druhé půle!

59
    Podle hostů byla zasažena ruka jednoho z domácích obránců. Rozhodčí Vitner ale kroutí hlavou, penalta se pískat nebude!

60
    Nepřesný centr z kopačky hostujícího fotbalisty, balón nakonec skončil za domácí brankou, odkopu se ujme brankář Plachý.

61
    Rozhodčí ponechával výhodu, ovšem během té teď hosté nedokázali nic vymyslet, už zase se hraje ve středu hřiště.

62
    Žlutou kartu dostává Ugeis Moncevičs (FK Teplice).

63
    Standardní situace se hostům vůbec nevydařila. Balón proletěl malým vápnem, nakonec skončil v zámezí.

64
    K odraženému míči se dostal Sklenář, který zkoušel zakončovat technicky na vzdálenější tyč. Jeho střela postrádala přesnost!

66
    Žlutou kartu dostává Filip Košák (FC Fastav Zlín).

67
    Domácí fotbalisté kombinovali poblíž rohového praporku, Švejda vybojoval autové vhazování, sám kapitán bude rozehrávat.

68
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Vepřovský, přichází Marek Vobecký.

69
    Žlutou kartu dostává Tomáš Kuchař (FK Teplice).

70
    Tepličtí se dožadovali odmávání ofsajdu, ovšem akce pokračovala a přihrávku, která směřovala do vápna, si našel úplně volný Červenka. Ten z velmi slušné střelecké pozice minul branku!

70
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Patrik Červenka, přichází Vílem Gettler.

71
    Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka utkání, individuálně to zkoušel Mustafić, ovšem poslední klička byla navíc.

73
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Zahradník, přichází Filip Novák.

74
    Dobrý centr Radima Tkadlece, Plachý poté musel ven z branky! Hosté z celé situace vybojovali další rohový kop!

75
    Hodně ukvapená střela Mustafiče z nějakých osmnácti metrů. Slabý pokus domácího hráče navíc mířil doprostřed branky!

77
    Hosté už hrají na hranici vysokého rizika a dá se očekávat, že soupeř bude hrozit především z rychlých brejkových situací.

78
    Brankář Plachý teď dobře pohlídal míč, který směřoval do zámezí. Dá se očekávat, že s rozehrávkou pospíchat nebude.

80
    Zlín se nemůže dostat k bezprostřednímu ohrožení domácí svatyně. Hosté kombinují pouze po pokutové území soupeře.

81
    Nedorozumění hostujících fotbalistů v kombinaci. Balón doskákal za postranní lajnu, Plachý běží pro míč, aby rozehrál.

82
    Další útočnou snahu zlínských fotbalistů zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd!

84
    Domácí fotbalisté hrají chytře, drží balón u rohového praporku. Tohle jim vyhovuje, závěr zápasu se totiž blíží.

85
    Hodně ostrý zákrok ve středu hřiště, teplický fotbalista může být rád, že neviděl žlutou kartu. Domácí budou střídat.

86
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Tomáš Kuchař, přichází Besir Baftijar.

88
    Tepličtí fotbalisté postupovali do brejku, jenže to nevyřešili vůbec dobře. Zlín pak na druhé straně vybojoval rohový kop!

89
    Neskutečné! Míč poskakoval na malém vápně a snad šest hostujících hráčů se ho snažilo dotlačit do branky, zatímco šestice domácích fotbalistů stála na brankové čáře. Zhruba pět vteřin se vůbec nevědělo, kde balón je. Ten nakonec drží Plachý!

89
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Petr Sklenář, přichází Jan Vičánek.

90
    Hosté rozehrávali standardní situaci, poté zakončovali zpoza velkého vápna. Střelecký pokus směřoval vedle branky!

90+1
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Benjamin Mustafić, přichází Zbaněk Novák.

90+2
    Sudí Vitner přidal dvě minuty nad rámec druhého poločasu. Ta druhá spěje ke svému konci, domácí budou vhazovat na útočné polovině hřiště.

90+3

Je dobojováno! Teplice díky brance ze třetí minuty berou tři body. Ve zbytku utkání jsme gól už neviděli a to i přesto, že si hosté vypracovali několik slušných příležitostí, Plachému dokonce pomohla branková konstrukce!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:00:24)