Linz – Wolfsberger 3:0 (kon.) | St. Pölten – Sturm Graz 0:1 (kon.) | Austria – Salzburg 1:2 (kon.)
SKN St. Pölten
0:1 (0:1)
SK Sturm Graz
Neděle 05.05.2019, 14:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • O titul

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek víkendu třeba u nabídky našich dalších onlajnů. (16:27:38)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 13:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:9.

Utkání dospělo do svého definitivního závěru a Sturm Graz v něm nakonec po velmi bojovném výkonu zejména ve druhé půli, kterou celou odehrál bez vyloučeného Kocha, dokázal dotáhnout zápas do vítězného konce.

St. Pölten svého soupeře na konci první půli a celý druhý poločas tlačil, nedokázal své hře ale dodat jakoukoliv myšlenku navíc, která by překvapila skvěle fungující obranu soupeře a znamenala byl alespoň jednobodový zisk z dnešního klání.

Domácí tým tak zůstává ve Skupině o titul na posledním šestém místě, Graz si drží pozici čtvrtou, která znamená boje v play-off o Evropskou ligu.

90+5

90+5
    Graz má navíc k dispozici rohový kop a tohle už pro hosty vypadá více než dobře.

90+4
    Domácí se ještě naposledy natlačili do pokutového území, obrana soupeře si už ale jejich bleskovou akci pohlídala a pravděpodobně tak rozhodla o svém definitivním vítězství.

90+3
    Žlutou kartu v samotném závěru schytává ještě čerstvý Grozurek.

90+3
    Neúspěšné zakončení hlavou bylo možná poslední šanci Pöltenu na vyrovnání. Utkání se už blíží velmi rychle ke svému konci.

90+2
    Míč přiletěl přímo do ohně, obrana Grazu ale v silovém souboji dokázala své soupeře přetlačit a odklidit míč do bezpečí.

90+1
    Čtyřminutové nastavení započalo svou první minutu. Domácí v ní budou zahrávat rohový kop.

90
    Útočný faul Vučenoviče v pokutovém území příliš nadějí domácím na srovnání nepřidává. Faulovaný hráč si samozřejmě několik vteřin na trávníku poleží a mezitím se nám zápas přehoupne do nastavení druhů půle.

89
    Rohový kop St. Pöltenu přistál na hlavě jednoho z domácího, jeho zakončení ale končí daleko mimo prostor tří tyčí svatyně soupeře.

88
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Emeka Eze, přichází Lukas Grozurek.

87
    Siebenhandl vykopává pouze do autu, domácího mohou vhazovat.

86
    Ruka Gartlera nedala hlavnímu arbirtrovi jinou možnost, než přisoudit míč k rozehrávce hostům z Grazu. Ti tak získávají další čas ke zdržení.

85
    Vykázaný trenér domácího týmu na tribuně velmi nervózně cmoulá žvýkačku ve svých ústech, pravděpodobně i on sám si představoval o něco více od svých svěřenců zejména ve druhé půli.

84
    Siebenhandl si počkal, než k němu doběhne útočník soupeře a spoří tak další velmi cenné vteřinky pro svůj tým.