Slavia – Třinec 7:1 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 4:2 (kon.) | Jablonec – Karviná 3:1 (kon.)
FK Jablonec
3:1 (0:0)
MFK Karviná
Pondělí 06.05.2019, 14:00 • Areál Břízky • Juniorská liga – O umístění • 6. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:57:06)

Je dobojováno! První poločas nám branku nenabídl, Karviná neproměnila pokutový kop, Walu vychytal Richter. V úvodu druhé půle šli do vedení domácí, skóre otevřel Horáček. Závěrečná čtvrthodina nám přinesla pořádný rozruch na obou stranách. Breda z penalty navýšil jablonecký náskok, jenže kapitán Fokaidis bleskově snížil. Srovnání i přes obrovskou šanci Dramého nepřišlo, definitivní pojistku pak v posledních vteřinách přidal Šohaj.

90+3
    90+2. Jan ŠOHAJ - 3:1

90+2
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Definitivní pojistka přichází z hraníce velkého vápna na levé straně. Tichý byl u bližší tyče pozdě a na střelu JANA ŠOHAJE dostáhnout nedokázal!

90+1
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vojtěch Horáček, přichází Dominik Hajdo.

90+1
    Obrovskou šanci měl v první nastavené minutě Dramé! Ten si nikým nehlídaný zpracoval balón na penaltě, poté zakončoval z voleje a minul branku!

90
    Balón skončil v zámezí, hosté budou vhazovat na vlastní polovině hřiště. Karvinským už mnoho času nezbývá.

89
    Sudí Hock odpískal nedovolený zákrok karvinského fotbalisty asi metr za velkým vápnem. Tohle Jablonci vyhovuje, domácí mají k dispozici přímý kop!

88
    Hosté hrají na maximální riziko. Domácí celek však tuto brejkovou situaci nevyřešil úplně podle svých představ.

87
    Tlak hostů pokračoval. Karviná po rohovém kopu dostane příležitost také v podobně autového vhazování, vypadá to na dlouhý aut.

86
    Karviná rozehrávala rohový kop. Před Richterem vznikl obrovský závar, domácí gólman poté dokázal reflexivním zákrokem u tyče zasáhnout!

85
    Na druhé straně šli do kontru jablonečtí fotbalisté. Pro centr z levé strany si vyběhl Tichý, který bleskově rozehrával svým spoluhráčům.

84
    Domácí propadli a soupeř šel do přečíslení dva na jednoho. Karvinští fotbalisté však tuto možnost nedokázali využít!

82
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Dominik Pleštil, přichází Jan Landfeld.
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Andrej Ceniga, přichází Michal Hladík.

81
    Ven z branky musel Tichý. Domácí hráč se pokoušel karvinského brankáře přehodit, nakonec ho trefil do hlavy.

79
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází , přichází .

78
    Tutovka na druhé straně, v těchto chvílích sledujeme hodně ofenzivní utkání! Na zadní tyči zůstal úplně volný fotbalisté v zeleném dresu, který míč z bezprostřední blízkosti napálil vysoko nad branku!