Vyšehrad – Zápy 2:0 (kon.) | Převýšov – Velvary 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Ústí n/O 3:1 (kon.)
Dobrovice – Karlovy Vary 0:2 (kon.) | Štěchovice – Domažlice 0:1 (kon.) | Živanice – Olympia Radotín 2:2 (5:6 po pen.)
Jirny – Benešov 0:0 (zruš.) | Brozany – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
2:0 (2:0)
SK Zápy
Středa 08.05.2019, 10:15 • Stadion Evžena Rošického - Strahov • Česká fotbalová liga • 33. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:13:17)

Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:9. Fauly: 20:19.

Je konec. Vyšehrad dnes zvítězil na domácí půdě nad soupeřem Zápy 2:0 a snížil tak jeho náskok na čele tabulky na pouhé tři body.
    Oba dnešní góly padly v prvním poločase, když se ve 34. minutě prosadil Rataj a o pět minut později se trefil také Pardubský.

90+3

90+2
    Hosté nyní získali volný kop z pravé strany.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Drobílek, přichází Kozel.

89
    Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Vejvar, přichází Krejdl.

88
    Brankář Frydrych nyní musel jít z brány, aby byl u míče dřív, než domácí útočník, což se mu povedlo.

86
    Posléze se dopředu vydal Vyšehrad, který sice poslal centr do vápna z pravé strany, ale ten nic nepřinesl.

85
    Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Zápy).

84
    Hosté se sice dostali dopředu, ale nebylo z toho nic vážnějšího ani tentokrát.

82
    Hosté se dopustili útočného faulu a u balónu tak bude opět Vyšehrad.

81
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Matějka, přichází Jukl.

80
    Málem bylo rozhodnuto, ale zakončení domácího hráče po centru z pravé strany skončilo těsně vedle!

78
    Ovšem obrana hostů si s následným centrem poradila a Zápy tak mohou jít dopředu.

Dnešní utkání sleduje 408 diváků.

77
    Centr domácích z levé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop pro Vyšehrad.

75
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek M., přichází Pávek.

73
    Následně se ale k míči dostal domácí hráč, který byl zfaulován a na hrací ploše jsou lékaři.

72
    Ovšem Zápy si poradily s následným centrem a mohou samy udeřit v protiútoku.

71
    Vyšehrad má k dispozici rohový kop z levé strany a může tak definitivně rozhodnout.

69
    Duben velice tvrdým zákrokem poslal soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu.

66
    Hosté měli opět volný kop, který přiletěl do vápna a tam přišla hlavička, ovšem ta skončil pouze v moci brankáře Otáhala.

65
    Dnes se ovšem hostům nedaří něco vymyslet ani ze standardních situací a pomalu to vypadá, že tři body zůstanou doma.

63
    Drobílek uviděl od hlavního rozhodčího žlutou kartu a Zápy tak získaly volný kop.

62
    Domácí sice měli k dispozici rohový kop, ovšem ten nepřinesl nic vážnějšího.

61
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Fabián, přichází Dias.

60
    Hodina hry je u konce a Slavoj Vyšehrad stále vede nad soupeřem Zápy 2:0.

58
    Tentokrát se ovšem útočník Vyšehradu ocitl pouze v ofsajdovém postavení.

56
    Domácí jsou častěji u míče a zkouší jít do tříbrankového vedení.

53
    Ve druhé části zápasu je to zatím spíše boj, než fotbal a hraje se především ve středu hrací plochy.

51
    Domácí mají k dispozici autové vhazování na polovině soupeře a snaží se něco vymyslet.

49
    Nyní se Zápy dopustily nedovoleného zákroku na své polovině a Vyšehrad tak má volný kop.

47
    Hosté se dostali ke střele v úvodu druhé půle, ale ta letěla pouze nad bránu Vyšehradu.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:19.

První poločas je u konce a Vyšehrad vede už 2:0. Prvních třicet minut nám toho moc nepřineslo, ovšem ve 34. minutě otevřel brankový účet Rataj a o pět minut později se prosadil také Pardubský. Druhá půle ovšem bude ještě hodně zajímavá a stát se může vše.

45

43
    Nyní skončil míč jen v zámezí a Zápy tak získaly autové vhazování na své polovině.

40
    Obrana hostů se už vidí v šatně, jelikož domácí se dostali do další velké šance, ale ta skončila jen vedle tyče!
    39. Václav PARDUBSKÝ - 2:0

39
    Vyšehrad právě vstřelil branku!
    A je to 2:0! VÁCLAV PARDUBSKÝ se dostal uvnitř vápna do zakončení, které umístil k levé tyči a konec poločasu tak je atraktivní a přinesl nám také branky.

36
    Posléze domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.

35
    Zápy chtěly rychle odpovědět, ovšem obrana Vyšehradu získala míč a dostala se dopředu.
    34. Michal RATAJ - 1:0

34
    Tak přece jenom jsme se dočkali branky, kterou dávají domácí a jdou tak do vedení! MICHAL RATAJ to zkusil zpoza vápna a jeho přízemní pokus skončil přesně u levé tyče!

32
    Zatím to oba týmy zkouší hlavně nákopy, které jsou ale bez úspěchu.

30
    Půl hodina hry je u konce a zatím nám tento zápas nenabídl vůbec nic. Utkání je velice vyrovnané a bude zázrak, pokud padne branka v první půli.

28
    Zápy si směrem dopředu nemohou absolutně nic vymyslet a bude to tak jen další odkop od brány Otáhala.

27
    Hosté se ocitli pouze v ofsajdovém postavení.

25
    Hosté si následně poradili s nákopem Vyšehradu, ale u míče dlouho nezůstali.

22
    Ani tentokrát útok Záp nepřinesl nic vážnějšího a zatím je tak k vidění poněkud nudnější fotbal.

20
    Slavoj nyní získal rohový kop z pravé strany, ovšem posléze se míč ocitl jen v zámezí.

18
    Posléze se navíc dopustil nedovoleného zákroku také domácí hráč Brejcha a i on uviděl kartu žluté barvy.

17
    Vyšehrad se zkouší dostat do nějakého zakončení, ale zatím si nevypracoval vůbec nic.

15
    Hostující hráč Hakl uviděl za svůj faul žlutou kartu a Vyšehrad tak získal volný kop z pravé strany.

13
    Ovšem ani po téhle standardní situace jsme se nedočkali střely na branku.

12
    Posléze se Zápy sice dostaly do zakončení, ale to bylo zblokované a je z toho rohový kop.

11
    Obrana Vyšehradu si ovšem opět poradila s nákopem do svého vápna.

10
    Zatím se hraje vyrovnaný fotbal nahoru dolů a nyní to jsou pro změnu Zápy, které se snaží něco vymyslet.

8
    Vejvar se snažil odcentrovat přízemní míč z pravé strany, ovšem ten skončil jen u obránce.

6
    Nákop Záp ani tentokrát nebyl úspěšný a u míče jsou opět domácí.

4
    Zápy to zkoušely po levé straně, ovšem obrana domácího celku si se vším poradila.