Jablonec – Ostrava | 2:0 (kon.) | | | Sparta – Liberec | 1:0 (kon.) |
Příbram – Karviná | 1:0 (kon.) | | | Opava – Dukla Praha | 3:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Slovácko | 0:0 (kon.) |
Chrudim – Vlašim | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Znojmo | 2:2 (kon.) | | | Třinec – Žižkov | 4:0 (kon.) |
Vítkovice – Brno | 2:4 (kon.) |
Augsburg – Hertha | 3:4 (kon.) | | | Dortmund – Düsseldorf | 3:2 (kon.) | | | Hannover – Freiburg | 3:0 (kon.) |
Hoffenheim – W. Brémy | 0:1 (kon.) | | | Leverkusen – Schalke | 1:1 (kon.) | | | Norimberk – Mönchengladbach | 0:4 (kon.) |
RB Lipsko – Bayern | 0:0 (kon.) | | | Stuttgart – Wolfsburg | 3:0 (kon.) |
Atalanta BC – Janov | 2:1 (kon.) | | | Cagliari – Lazio | 1:2 (kon.) | | | Fiorentina – AC Milán | 0:1 (kon.) |
Angers – PSG | 1:2 (kon.) | | | Amiens – Toulouse | 0:0 (kon.) | | | Caen – Remeš | 3:2 (kon.) |
Dijon – Štrasburk | 2:1 (kon.) | | | Nice – Nantes | 1:1 (kon.) | | | Nîmes – Monaco | 1:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Žilina | 6:2 (kon.) | | | Dunajská Streda – Sereď | 3:4 (kon.) | | | Michalovce – Ružomberok | 0:3 (kon.) |
Nitra – Senica | 2:3 (kon.) | | | Trnava – Podbrezová | 3:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 2:1 (kon.) |
Benešov – Králův Dvůr | 2:1 (kon.) | | | Převýšov – Olympia Radotín | 3:3 (3:4 po pen.) | | | Dobrovice – Zápy | 0:0 (5:3 po pen.) |
Velvary – Domažlice | 1:1 (4:2 po pen.) |
D. Benešov – Hlučín | 1:0 (kon.) | | | Rýmařov – Hodonín | 2:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Líšeň | 2:2 (kon.) |
Uh. Brod – Hulín | 4:3 (kon.) |
Mladá Boleslav – Brno | 0:6 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 0:0 (4:5 po pen.) | | | Plzeň – Sparta | 2:3 (kon.) |
Karviná – Příbram | 2:2 (2:4 po pen.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 5:0 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 1:2 (kon.) |
Slovácko – Slavia | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Brno | 1:9 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 7:0 (kon.) | | | Plzeň – Sparta | 0:4 (kon.) |
Karviná – Příbram | 1:1 (3:1 po pen.) | | | Č. Budějovice – Dukla Praha | 2:6 (kon.) | | | Ostrava – Zlín | 2:2 (4:2 po pen.) |
Slovácko – Slavia | 2:2 (3:5 po pen.) |
Aston Villa – West Brom | 2:1 (kon.) | | | Derby – Leeds | 0:1 (kon.) |
Lipany – Šamorín | 1:3 (kon.) | | | KFC Komárno – Inter Bratislava | 3:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – Poprad | 0:1 (kon.) |
Skalica – Bardejov | 1:2 (kon.) | | | Prešov – Petržalka | 1:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Dubnica | 2:0 (kon.) |
Beerschot – Charleroi | 0:3 (kon.) | | | Oostende – Westerlo | 0:3 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Cercle Brugge | 2:1 (kon.) |
Waregem – Kortrijk | 0:5 (kon.) | | | St.Gilloise – Mouscron | 3:3 (kon.) |
Santa Clara – Feirense | 4:4 (kon.) | | | Portimonense – Marítimo | 3:2 (kon.) | | | Boavista – Braga | 4:2 (kon.) |
Sporting – Tondela | 1:1 (kon.) |
Rheindorf Altach – Admira | 2:2 (kon.) | | | Hartberg – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Rapid – Wacker | 1:0 (kon.) |
Jenisej – FK Krasnodar | 0:4 (kon.) | | | Groznyj – Samara | 2:1 (kon.) |
Śląsk – Wisła Pł. | 2:1 (kon.) | | | Miedź – Zabrze | 0:1 (kon.) | | | Cracovia – Lech Poznaň | 1:0 (kon.) |
Rizespor – Galatasaray | 2:3 (kon.) | | | Fenerbahce – Akhisarspor | 2:1 (kon.) | | | Göztepe – Sivasspor | 3:3 (kon.) |
Pardubice B – Benátky n/J | 2:0 (kon.) |
po penal. (5:3)
FK Dobrovice
0:0
(0:0)
SK Zápy
88
|
Vzápětí další změna v sestavě Záp, Tomáše Matějku vyměnil Milan Macek.
|
|
87
|
Střídání v týmu SK Zápy: odstupuje Václav Svoboda, na hřiště vbíhá Vojtěch Hron.
|
|
81
|
Dvojnásobné střídání Dobrovice: Petličku s Osvaldem vyměnili na obou krajích zálohy Adam Fotr a Pavel Bernát.
|
|
73
|
Poprvé sáhl do sestavy také kouč Dobrovice: Marka Volfa nahrazuje Pavel Tvaroha.
|
|
73
|
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Richard Jukl, přichází Tomáš Fabián. Dlouholetý ligový hráč Mladé Boleslavi se představí poprvé po zimním přestupu do Záp v domovském okrese.
|
|
62
|
Poprvé střídají Zápy: odstupuje Petr Putz, přichází Serafim Lucas dos Nascimento Dias. Brazilcovo ne právě krátké jméno vyvolalo v hledišti veselí.
|
Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.
Branky:
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 19:10.
Rozhodčí: Benedikt – Němec, Tesař
Diváci: 160
Karty: 17. Žaloudek (DOB), 28. Osvald (DOB), 84. Sodoma (DOB), 86. Tvaroha (DOB) – 22. M. Jelínek (ZAP), 42. Putz (ZAP)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Sodoma (DOB)
1:1 Pávek (ZAP)
2. série:
2:1 Fotr (DOB)
2:1 Hašek (ZAP)
3. série:
3:1 Tvaroha (DOB)
3:2 Dias (ZAP)
4. série:
4:2 Bartoš (DOB)
4:3 J. Jelínek (ZAP)
5. série:
5:3 Petrlák (DOB)
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 19:10.
FK Dobrovice:
Bartoš – Kühnel, Routek, Soběslav, Klain – Petlička (81. Fotr), Žaloudek, Petrlák, Osvald (81. Bernát) – Volf (73. Tvaroha), Sodoma
Náhradníci: Truksa – Miškovský, Zelinka, Žižka
Trenér:
SK Zápy: Frydrych – Hašek, Duben, Pávek, Hakl – J. Jelínek, M. Jelínek, Putz (62. Dias), Svoboda (87. Hron) – Jukl (73. Fabián), Matějka (88. Macek)
Náhradníci: I. Doležal – M. Doležal
Trenér:
Náhradníci: Truksa – Miškovský, Zelinka, Žižka
Trenér:
SK Zápy: Frydrych – Hašek, Duben, Pávek, Hakl – J. Jelínek, M. Jelínek, Putz (62. Dias), Svoboda (87. Hron) – Jukl (73. Fabián), Matějka (88. Macek)
Náhradníci: I. Doležal – M. Doležal
Trenér:
Rozhodčí: Benedikt – Němec, Tesař
Diváci: 160
Karel Jedlička