Lipany – Šamorín 1:3 (kon.) | KFC Komárno – Inter Bratislava 3:1 (kon.) | L. Mikuláš – Poprad 0:1 (kon.)
Skalica – Bardejov 1:2 (kon.) | Prešov – Petržalka 1:1 (kon.) | B. Bystrica – Dubnica 2:0 (kon.)
FC Tatran Prešov
1:1 (1:1)
FC Petržalka
sk Sobota 11.05.2019, 17:00 • Futbalový štadión Stropkov • MONACObet liga • 28. kolo

S konštatovaním, že Prešov remizoval s Petržalkou 1:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný víkend. Dočítania priatelia. (19:04:02)

90

90
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Manik (1. FC Tatran Prešov).

77
    Červenú kartu dostáva Nemec (FC Petržalka).

68
    Striedanie v tíme FC Petržalka: z ihriska odchádza Turčák, prichádza Kosorin.

68
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Cmiljanović, prichádza Strachan.

63
    Žltú kartu dostáva Cmiljanović (1. FC Tatran Prešov).

57
    Žltú kartu dostáva Nemec (FC Petržalka).

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase je v Stropkove stav zápasu Prešov – Petržalka 1:1. Druhý polčas sa začne približne o 18:00.

45
    Prvý polčas sa skončil.

39
    Prešov dal gól!
    Domáci v závere prvého polčasu vyrovnávajú na 1:1, vlastný gól Petržalky nešťastne zaznamenáva ERIK PREKOP.

22
    Petržalka dala gól!
    Hostia sa v 22. minúte zápasu ujímajú vedenia, úspešným strelcom je ERIK PREKOP.

Vážení fanúšikovia, informácie o zápase Prešov – Petržalka doplníme z technických dôvodom krátko po skončení zápasu. Za pochopenie ďakujeme.