Turín – Sassuolo 3:2 (kon.) | Frosinone – Udinese 1:3 (kon.) | Sampdoria – Empoli 1:2 (kon.)
Spal – Neapol 1:2 (kon.) | AS Řím – Juventus 2:0 (kon.)
UC Sampdoria
1:2 (0:0)
Empoli FC
Neděle 12.05.2019, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris (Genova) • Italská Serie A • 36. kolo

Druhá půle nám přinesla ještě hezčí fotbal než ta první. Nejprve se prosadil nádhernou parádičkou Farias, míč mu přihrával Traoré, o dvacet minut později měli k dispozici penaltu hosté, brankář sice chytil ale s dorážkou Di Lorenza si už neporadil. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale domácí nic nezabalili a bojovali dál. V 92 minutě měli také oni k dispozici pokutový kop. Ten proměnil kapitán týmu Quagliarella a hosté se strachovali o výsledek. Nakonec se už nic nestalo a zápas skončil 1:2 pro hosty. To je pro dnešek vše, já se s vámi loučím, na shledanou. (17:03:59)

90+7
    Nakonec to hosté zvládli a míč nakopli do autu. Konec zápasu.

90+6
    Hosté se snaží držet míč co nejdál od své brány.

90+5
    Dlouhý nákop Dragowského končí jen u stoperů Sampdorie.

90+4
    Domácí nic nevzdávají a hrnou se opět dopředu, obrana zatím dobře vystupuje.
    90+2. Fabio QUAGLIARELLA - 1:2

90+2
    Střídání v týmu Empoli: Binnásir je střídán, Brighi ho nahrazuje na hřišti.

90+2
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    k pokutovému kopu se postavil FABIO QUAGLIARELLA a svoji dělovkou se nemýlil. Stav utkání 1:2.

90+1
    Domácí se hnali do pokutového území z levé strany, Sau nakonec spadl a je z toho penalta.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut.

89
    Centr z pravé strany byl lahůdkou pro brankáře hostů.

87
    Střídání v týmu Empoli: Traoré toho dnes opravdu dost naběhal a i schytal, je rád že si jde odpočinout, Capezzi je tím, kdo ho nahrazuje.
    86. Velká šance domácích

86
    Rohový kop domácích vykopl jeden z obránců snad z čáry!

85
    Hosté posledních pár minut jen brání, ale zatím bez jediné chybičky.

83
    Dlouhý míč na pravou stranu obrana hostů nezachytila, ale průnik soupeře už ano, odkopávat bude gólman.

82
    Domácí kombinují a snaží se vymyslet jak se dostat k soupeřově brance, aby se zápasem ještě něco provedli.

80
    Střídání v týmu Sampdoria: Ze hřiště sprintuje Gabbiadini a s výsledkem přichází něco udělat Ramírez.