Hulín – Val. Meziříčí 2:2 (kon.) | Líšeň – Uh. Brod 2:1 (kon.)
SK Spartak Hulín
2:2 (1:2)
TJ Valašské Meziříčí
Pátek 17.05.2019, 17:00Moravskoslezská fotbalová liga • 25. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2, což se určitě moc nečekalo. Valašské Meziříčí vstupovalo do druhého poločasu za jednobrankového vedení, přičemž celkem dlouho odolávalo. Domácí celek se přeci jenom dostal k vyrovnávací brance, načež byl i posléze výrazně nebezpečnější, avšak žádnou další trefu jsme už neviděli. Spartak si tak pořádně zkomplikoval případnou záchranu v soutěži, se kterou neustále bojuje. (18:50:02)

90+3

90+2
    Následoval střelecký pokus vedle branky, Pobořil si dá s výkopem od své branky načas.

90+1
    Spartak se v závěru utkání tlačí za vedoucí brankou, avšak další pokus o centr zablokovala pozorná obrana soupeře.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme zda se bude nastavovat.

88
    Na druhé straně hrací plochy jsme sledovali autové vhazování pro Spartak. Domácí hráči obsadili polovinu soupeře, kde začali kombinovat.

87
    Žlutou kartu dostává Michal Minář (SK Spartak Hulín).

87
    Navíc následoval nedovolený zákrok ve středu hrací plochy, po kterém se ke střele dostal Furmánek, s jehož projektilem měl Machalický problémy.

85
    Tohle mohla být pro domácí pohroma! Obraně totiž pláchl jeden z hostujících hráčů, který zakončením orazítkoval horní konstrukci.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, stav je i nadále nerozhodný. Spartak se ale v závěru dostává k slibnému náporu.

82
    Kocián obstaral autové vhazování z levé strany, přičemž si pro spolupráci vybral kolegu Fojtíka, který v souboji s protihráče, přišel o balón.

81
    Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Martin Výmola, přichází Patrik Furmánek.

80
    Nyní se chvíli nehrálo, neboť byl problém s jedním z rohových praporků, který zkrátka nedržel na svém místě. Místo něj se postavil nový praporek.

79
    Do sympatického zakončení se natlačil Minář, který to zkoušel pravou nohou, avšak ta přinesla střelecký pokus zhruba dva metry vedle.

78
    Balón si na pravou nohu hodil domácí Vyskočil, který poté centroval do pokutového území, kde obrana soupeře pohlídala další zakončení.

77
    Valašské Meziříčí si rovněž vybojovalo standardní situaci, avšak dalekonosný nákop skončil u brankáře Machalického, který rozehrál na Kostku.

76
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Jiří Oulehla, přichází Viktor Rožek.